Arama sonuçları: *

1. cr4ck

El konsolu almayı düşünüyorum fakat marka model konusunda kararsızım.

Sadece Steam değil diğer platformları da kullanacağım için (özellikle gamepass) Steam Deck almak istemiyorum. Aklımda bu ay içinde çıkış yapacak Asus Rog Ally X var. MSI Claw'a kötü dediklerini duymuştum, Lenovo Legion GO hakkında bir fikrim yok. Önerilerinizi bekliyorum.
  2. cr4ck

Özelleştirilen hazır sistem nasıl?

Kasa değişecek ama hangisi olacağına karar veremedik.
  3. cr4ck

Max 45k monitör dahil hazır sistem önerisi

Max 45k monitör dahil hazır sistem önerisi.
  4. cr4ck

Sinerji Bright hazır sistem

KASANIN LİNKİ 5600x işlemci olacak (stok fan yeterli olur mu?) Özelleştirmelerden hangi parçaları önerirsiniz? 1080p kullanacağım. (Bütçeyi biraz aşabilme imkanım var)
  5. cr4ck

13k ya Gamegaraj sistem önerisi

Nvidia rtx ekran kartlı olsun lütfen
  6. cr4ck

SLATE 3070 incehesap

Ürün Linki Kasanın psu'yu değiştirip High Power Performance 750w 80+ Gold almayı düşünüyorum, SSD Apacer Panther olacak, Ekran kartı markası iyi midir? Anakartı hangisi seçmeliyim?
  7. cr4ck

MARS-M106060TI/MSI RTX 3060 Ti VENTUS 2X OC 8GB

İtopya linki Alınır mı? Değiştirilmesi gereken parça varsa lütfen yazın.
  8. cr4ck

MARS-M106060TI İtopya

KASANIN LİNKİ İşlemciyi i5 10700 SSD Patriot 480 gb BURST 2 TB HDD yaptım. Anakart ve kasa olarak ne önerirsiniz?
  9. cr4ck

12-13k ya gamegaraj-itopya vs. mağazalardan hazır sistem önerisi

Mümkünse nvidia RTX ekran kartı olsun. Gamegaraj veya itopyadan olursa daha iyi olur, başka bildiğiniz güvenilir siteler varsa yazabilirsiniz.
  10. cr4ck

3060 ti'lı itopya sistemleri

İtopya ya 2 yeni hazır sistem gelmiş biri Asus diğeri Msi parçaları içeriyor. Hangisini tercih etmeliyim? Ayrıca 1080p oynamayı düşünüyorum i5 10700 veya ryzen 5 3700x alsam darboğaz sıkıntısı olur mu? MSI ASUS
  11. cr4ck

Sinerji Aurora hazır sistem

gigabyte 3060 ti zaten default olarak mevcut işlemciyi 5600x, ssd'yi kingston a2000, ram'leri corsair, psu'yu high power 750w performance yaptım. Bir tek anakart konusunda bir fikrim yok. Anakartı veya başka bir parçayı değiştirmeli miyim...
  12. cr4ck

İncehesap Slate 3070 hazır sistem Alınır mı?

Alınır mı? güvenilir midir? işlemciyi r5 5600x, ramleri corsair vengeance rgb pro tuf olarak değiştirdim. SSD apacher panther olarak değiştirdim. HDD kendim sonra alacağım. Anakart iyi midir? PNY marka ekran kartını ilk defa duyuyorum kullanan var mı? Fiyata monitör vs. dahil değildir...
  13. cr4ck

Aquarius 5A ve 5T-10 karşılaştırma

Amd ile intel arasına bayağı kararsız kaldım. Fiyatlar sadece 100 tl oynuyor. 5A daki anakartı öylesine koydum B450m-a pro max iyi midir yoksa başka bir anakart koymalı mıyım?
  14. cr4ck

Aquarius 5T-10 düzenlenmiş sistem

Arkadaşlar daha önce konularda sordum son kez sormak istiyorum. SSD ayrı bir mağzadan alacağım. Sistem bu şekilde parçalar iyi midir? Model: Aquarius 5T-10 Fiyat 7100
  15. cr4ck

Gamegaraj Aquarius 5T-10

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t-10/ hangi anakartı almalıyım? kafam çok karıştı
  16. cr4ck

gamegaraj 7500'lük hazır sisteme parça önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5t-10/ Bu sistemi almayı düşünüyorum herhangi bir parçayı değiştirmeli miyim? 16 ram ve 1 tb hdd kesin olacak. @Rambo Bıçağı , @JATDAV , @DA-MD2 , @DonanımFikir , @keremcnsz24 , @resitali , @e_mir , @Barış Yalçın , @ErenXPG
  17. cr4ck

İtopya 7500'e hazır sistem

https://www.itopya.com/da-sistem-amd-ryzen-5-3600-msi-rtx-2060-ventus-xs-oc-6gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/ stoklara gelince almayı düşünüyorum itopyadan başka öneri var mı yoksa bu uygun mudur?
  18. cr4ck

12.000'e rtxli sistem önerisi

Monitör vs. dahil değildir sadece kasa. 1080p kullanacağım.
  19. cr4ck

7500 TL'ye hazır sistem önerisi

Monitör, mouse vs. dahil değildir, teşekkürler.
  20. cr4ck

Gamegaraj 7500'e sistem önerisi

7500 bütçe var mümkünse rtxli sistem önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom