Arama sonuçları: *

1. Apu Mühendisi

Forumda "Nitelikli Üye" Seçimi

Arkadaşlar Merhaba , Bu Seferki önerim biraz kuşkulu olduğum bir öneri Mesela Her Ay veya Her Hafta kendi aramızda forumun "En Yararlı kişisi" , "En fazla yardım eden kişisini seçsek" nasıl olurdu ? Atıyorum Forumda bu ay en fazla yardım edenleri aday gösterelim , "Örneğin , a, b ,c ,x ,y...
  2. Apu Mühendisi

Forumda Konu Açarken Yanlışkla Erken Açmamız

Arkadaşlar benim oldukça fazla başıma gelen bir durum var , Konuyu oluştururken daha bitmeden yanlışlıkla konu aç'a basıyorum. Bunun İçin de şöyle bir Önerim var : Konu Aç butonuna tıkladığımızda bir uyarı kutusu gelse , konu açılacak emin misiniz yazsa daha iyi olmaz mıydı ? Bu sayede...
  3. Apu Mühendisi

Forumun Kalitesizleşmesi ...

Arkadaşlar Sizde Farkında Mısınız Bilmiyorum ama Son zamanlarda Forumun Kitlesi Bozulmaya ,***** Saçma bir sürü konu açılmaya , fake profillerle Troll konular yaygınlaşmaya başladı Forumun Demirbaşları Artık forumu kullanmıyor , ve güzel kitlenin çoğu forumu bırakıyor Forumun İlk Açıldığı...
  4. Apu Mühendisi

Biri Rank Atladığında Forumun Bir Kısmında Gösterilse Güzel Olmaz Mı?

Arkadaşlar Mesela Herkes Rank Atladığında Forumun Bir Sayfasında Rank Atlayanları Gösterse Güzel Olmaz Mı ? Mesela: Tavukdönerayran Gold Oldu , TEBRİKLER Gibi X Kişisi Plat Oldu, Tebrikler Bence Güzel Olurdu
Top Bottom