Arama sonuçları: *

1. Bukr3j

PHPMailer mail göndermiyor.

PHPMailer ile bu videoyu izleyerek mail gönderme formu oluşturdum. Debug açık durumdayken FileZilla üzerinden çalıştırdım, çalıştı ama mail göndermedi. Sadece Google' nin "bu sayfa çalışmıyor" sayfasi ile karşılaştım (geri dönme vsyi yapmadım daha). Mail kutumu kontrol ettiğimde yeni bir mail...
  2. Bukr3j

SMTP ERROR: Failed to connect to server: (0) Hatası alıyorum (PHPMailer)

Bu videodaki örnein aynısını aptım (kendime göre düzeltmelerle falan tabi ki) ve çalıştırdığımda bunun gibi 3 tane hata aldım. Hatalar: 2021-09-29 08:17:11 SMTP ERROR: Failed to connect to server: (0) SMTP connect() failed. https://github.com/PHPMailer/PHPMailer/wiki/Troubleshooting Mesaj...
  3. Bukr3j

Dil değiştirme de hangisi daha kullanışlı olur? (HTML/PHP)

Sitede TR ve ENG olarak iki idl var. Bu diller için ekstra html yazıp (kopyala yapıştır yapıp 3 beş bir şey değiştirmek) mi daha kullanışlı kolay olur yoksa php ye yazarak mı?
  4. Bukr3j

Yaptığım değişikliği geri bulamıyorum (CSS, HTML)

CSS üzerinden slider ile bir site düzenliyorum. Slider' ın animasyonu vardı ve ben 2 amasayfada da (TR ve ENG ana sayfalar) animasyonu yanlışlıkla kapattım. Diğer sayfalarda da hiçbir sorun yok ve değişikliği bir türlü bulamıyorum. Yardım edebilecek bri babayiğit varsa sevinirim.
  5. Bukr3j

Localhost dosyalarımın üzerinden yaptığım değişiklikler f5 çekince gözükmüyor

XAMPP üzerinden local host açtım ve dosya isimlerinde vs değişiklikler yaptım. Yaptığım değişiklikleri görmek için chorome ye geçip sayfayı yeniledim ama yaptığım değişikliklerin hiçbirisi gözükmüyor.
  6. Bukr3j

Anlamadığım bir hata alıyorum. PHP

"Fatal error: Uncaught Error: Failed opening required '/yeniweb1/phpmailer/src/Exception.php' (include_path='C:\xampp\php\PEAR') in C:\xampp\htdocs\yeniweb1\php\mail.php:21 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\yeniweb1\php\mail.php on line 21" diye bir hata alıyorum. Bu hatayı direkt...
  7. Bukr3j

Html, php İletişim sayfası nasıl oluşturulur?

Benim hazır bir html sayfasına php ile mail göderme yapmam lazım. İzledğim videoların hepsinde php den yapıp html de göstermek yerine php den yapıp, başka bir php dosyanına html yazılıyor. Şimdi benim ne yapmam gerkiyor?
  8. Bukr3j

"class=js-ajax-form" tam olarak ne oluyor?

Buna iletişim kısmını yaptığım web sitesinin form' unun classında rastladım ve ne olduğunu, bununla nasıl kendim php ile mail gönderme yapağım?
  9. Bukr3j

Bu kod ne işe yarıyor? PHP

$email_exp = '/^[A-Za-z0-9._%-]+@[A-Za-z0-9.-]+\.[A-Za-z]{2,4}$/'; Sitenin iletişim kısmı için script baktım internetden ve bunu kullanmaya karar verdim. Daha önceden hiç tecrübem ve bilgim yok ve okulda daha yeni php dersleri görmeye başladık. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Bukr3j

Css' i değiştirlebilir php iletişim forum nereden bulabilirim.

Sitenin iletişim kısmını yapıyorum. İletişim formunun css kısmı hazır. Htmlye uyarlandı ama php si yok. İnternetden arayarak bunu buldum ama bunda da istediğim gibi değil. İsim ve soy isim kısmı ayrı olması gerek, konuyu yazacağı bir kısım ve telefon numarası yeride olması lazım. Bildiğiniz...
  11. Bukr3j

Swiper tabanlı bir web sitesi kurulabilir mi?

Staj yaptığım yer slider kullanarak site yapıyor yani sitenin tamamı slider içinde olacak şekilde. Daha önceden yapmışlar başka bir scriptile ama sonucu hiç beğenmemişler. Beğenmedikleri yerle sitenin mobil tarafı ve sliderların yavaş geçişi. Bu yüzden swiper a geçirmeye karar kılmışlar. (Bunu...
  12. Bukr3j

Saçma bir şekilde kod düzgün çalışıyor.

Bu linkte sorduğum soru çok saçma bir şekilde düzeldi. <div class="scroll-wrap"> <div class="container"> <div class="mt-4 pt-2"> <div class="row-project-box row"> <div class="col-project-box col-md-6 col-lg-4 col-xl-3"> <a href="#cadcam" class="project-box"> <div class="project-box-inner">...
  13. Bukr3j

3000+' den fazla satırlı css i olan web sitesini nasıl tekrardan yazabilirim?

Staj yapıyorum ve staj yaptığım şirket web sitelerini değiştirmek istiyor. 1 yıldır bir web sitesi üstünde çalılmışlar ama scriptini değişmeye karar verdiler. Bana da bu siteyi Swiper.js ye geçirebilir misin diye sordular ben ise denerim dedim ama fark ettim ki neredeyse bütün css kodlarını...
  14. Bukr3j

Bu kod ne için yazılır işlevleri nelerdir? (html)(JavaScript)

<section id="home" class="navbar-is-white text-white pp-scrollable d-flex align-items-center section position-absolute" role="main"> ... </section> Bu satırların arasına html de divler var o kadar. Bir yardımcı olabilir misiniz? html de javascript de kullanılıyor.
  15. Bukr3j

Bu Scriptlerin işlevi, görevi nedir? (Java Script)

jquery-1.12.4.min.js popper.min.js jbootstrap.min.js https://unpkg.com/[email protected]/dist/ionicons.js jquery.validate.min.js jquery.magnific-popup.min.js jquery.pagepiling.min.js owl.carousel.min.js interface.js Staj yaptığım yerde staj yerinin internet sitesini değiştiriyorlardı ama Scriptten...
Top Bottom