Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Kedi için cam ızgaraları

İyi günler,gece uyurken sıcaktan cam açıyorum kedim aşağı düşecek diye korkuyorum camı kapatıyorum sıcak açıyorum kedim korkutuyor. Sineklik fiyatlarına baktım aşırı pahalı aklıma şöyle bir fikir geldi. Görselde beyaz pencere sarı ızgara kırmızı da vida şeklinde sineklik yapsam sağlam olur mu...
  2. Bulkyapanobez

Tıraş makinesi önerisi

18 yaşıma girdim bu zamana kadar jiletle tıraş oluyordum fakat komple kesmek hiç hoşuma gitmiyor hem de derimi acıtıyor. Tıraş uçları olan hatta mümkünse burun için de ucu olan tıraş makinesi önerisine ihtiyacım var. Veya alırken nelere dikkat etmem gerekir bir fikrim yok
  3. Bulkyapanobez

Philips airfryer hakkında bilgi

İyi günler, son zamanlarda airfryer arayışına başladım ve kafama uyan model olan...
  4. Bulkyapanobez

LG 43UP77006LB Ultra HD (4K) TV Alınır Mı?

4k olması şartı ile televizyon önerisi arıyorum bu televizyonu buldum sizce alınır mı? Alınmaz ise başka TV öneriniz var mı ? https://www.epey.com/televizyon/lg-43up77006lb.html
  5. Bulkyapanobez

4K televizyon önerisi

Xbox series x alacagim için 4K televizyon arayışına girdim ve pek bilgim yok televizyon üzerinde. Bir sürü farklı markalar var iyi midir kötü müdür bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  6. Bulkyapanobez

Koşu bandı önerisi (3000 TL)

3000 TL ile koşu bandı önerisi olan var mı ?
Top Bottom