Arama sonuçları: *

1. bilemedimki

EKRANIN YARISINDA MAVİ TON

Arkadaşlar iyi akşamlar ben daha önce bunun hakkında 1 2 konu açtım ürünü servise gönderdim sorun yok denildi öncelikle bunu belirteyim iyi olabilir Bugün fark ettim priz ile kasa ve priz ile monitör kablolarından cızırtı geliyor çok hafif oynamada bile farklı pc takdığımda bu sorunu almıyorum...
  2. bilemedimki

Monitörün sağ tarafında dikey mavi çizgiler

Arkadaşlar ekranda sorun yokken birden yarısında(sağ tarafta komple mavi çizgiler oluşuyor ve kendiliğinden gidiyor) mavi çizgiler çıkıyor neden acaba yarın geri yolluyorum bakar mısınız itopya teknik servisi herhangi bir şey söylemedi net her şeyden olabilir diyorlar 1587971215 NOT:GİT GİDE...
  3. bilemedimki

Sorun ekran kartındaymış

1587548634 Sorun ekran kartındaymış arkadaşlar salı günü geri gönderiyorum 1587550635 Umarım kullanıcı hatası demezler :D
  4. bilemedimki

BUGÜN MONİTÖR HAKKINDA BİR SORUN DAHA

Diğer konuda da dediğim gibi bugün aldığım pcde bir sorun daha var lole gireyim dedim 612 fps 12 ping fakat karakter takılarak yürüyor( Viewsonic 23.6" VX2458-C-MHD monitör ) Monitör ayarı yapmadım hiç 2 sorunda ondan kaynaklı olabilir mi 1587490795 1587490817 Monitör kablosu 2 ucuda hdmılı
  5. bilemedimki

Monitörde Mavi Çizgi

Arkadaşlar bilgisayarım 2 3 saat önce geldi monitör cuma günü taktım 30 45 dk kullandım ekranın yarısı mavi oldu geri 10 15 dk sonra düzeldi neden acaba 1587481973 Ve kasadan ses geliyor biraz geri kesiliyor
Top Bottom