Arama sonuçları: *

1. S

dar boğaz mı yaşıyorum

arkdaşlar cs valo ve hikayeli oyunlarda vs gerek 2 gerek 1080p çözünürlükte ekran kartı kullanımı 90 100 dayanıyor işlemcide 80 derecelere çıkıyo sebebi nedir işlemci de boşta 50 60 derecelerde geziniyo arkada mining vs yok baktım virüs vs de tarama yaptım işlemcim ryzen 7 7800x3d ekran kartı...
  2. S

Uv yaptım pc açılmıyor

Arkadaşlar pc çok ısınıyodu konu açtım uv yapmamı önerdiler yaptım pc açılmıyor ne yapmam lazım
  3. S

33 k hazır sistem önerisi

arkadaşlar maks 34k verebilirim sadece oyun oynıcam hazır sistem arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz
  4. S

lian li uni fan çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar Hayırlar akşamlar konu başlığındaki fan setini aldım fanlar dönüyor çalışıyor fakat fanlar uygulama veya bios üzerinde gözükmüyor 0 rpm olarak görünüyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz lütfen (not; kasa ısınsa dahi fanların devirleri yukselmiyor ) 1708032859 Bu şekilde
  5. S

hdr var ama kullanamıyorum

arkadaşlar monitörümde hdr özelliği var fakat bunları oyunlarda vs kullanamıyorum sebebi nedir yardımcı olur musunuz lütfen? monitörümün linkini ekliyorum https://www.epey.com/monitor/msi-g274qpf-qd.html
  6. S

Ryzen5 7600 4070ti dar boğaz yapar mi

Arkadaşlar linkte gördüğünüz ekran kartını aldım kasada ryzen5 7600 var ve psu 650w yeterli olur mu sorun yaşar mıyım yardımcı olur musunuz lütfen 1700768130 https://www.incehesap.com/colorful-igame-rtx-4070-ti-ultra-12gb-gddr6x-192bit-w-oc-v-ekran-karti-fiyati-64394/
  7. S

Pc durduk yere kasıyor

1 2 Haftadır bilgisayarımda anlamsız bir kasma var fan devri normal işlemci sıcaklığı normal ekran kartı değerleri de normal fakat bilgisayarımda kasma donma oluyor bu günde ilk kez kendi kendine kapanıp açıldı sebebi nedir nasıl çözerim yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim
  8. S

Battlefield 1 amd driver hatası

Abi bu oyuna bi türlü giremiyorum bu hatayı verip duruyo sebebini veya çözümü bilen var mi driver güncel durumda şuan
  9. S

süperbox alınır mı ??

beyler ben köyde oturuyorum ve burda internet kötü maks 24 mbps indirme alabiliyorum ve wifi ile 2 3 kişi bağlanınca internet kullanılmaz hale geliyo ki tv bizim şahsi telefonlar laptop vs derken wifi aktif olarak çok fazla kullanılıyo bizim burası köy olduğu içinde 24 mbps üstüne çıkmıyo...
  10. S

yeni sistem aldım ve sitemime göre çok düşük fpsler alıyorum

arkadaşlar öncelikle merhaba konu başlığındada gördüğünüz gibi yeni bir sistem aldım ve fark ettim ki sistemime göre çok düşük fpsler alıyorum valorant gibi bir oyunda bile 200 fps zor görüyorum düşük ayarlarda düşük fps alma nedenim nedir acaba bu işlerden hiçte anlamam pc parçalarınıda zaten...
Top Bottom