Arama sonuçları: *

1. U

Bilgisayar sürekli mavi ekran veriyor

Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarını açtığımda sürekli mavi ekran veriyor ve kendini otomatik onarıma alıyor. Hdd ve ssd kullanmıyorum. Ramleri sök tak yaptım ve bios pilini çıkartıp taktım fakat bir şey değişmedi yardımcı olur musunuz.
  2. U

İslemci ve ekran karti sonrasi ekran gelmiyor

Merhaba, bugün ikinci el Ryzen 5 1600 AF aldım. Kardeşimin sistemi için test etmek amacıyla kendi bilgisayarıma taktım, benim işlemci Ryzen 5 5600, anakart B550 Gaming X, ekran kartım RX 6600. Ekran kartından MSI RX 570 4 GB ile değiştirdim. Sonra güç tuşuna bastım RAM'in RGB'si yandı kasanında...
  3. U

Çözüldü✓ PC bios girebiliyor fakat çıktıktan sonra gigabyte yazısında kalıyor

Xmp ayarını açtıktan sonra böyle oldu ve sahada düzelmedi bios pili değiştim ramleri tak çıkar yaptım ne yapmam lazim
  4. U

RX 570 Ekran Gelmiyor

merhaba dün bilgisayar avast virüs indirdim fakat ücretli üyelik olduğu için silmek istedim bi türlü silemedim sonra dosya konumunu açıp tüm dosyları sildim ve görev yöneticisince kapatmaya çalıştım sonra bilgisayar dondu aç kapa yaptım fakat sadece ekran vardı uygulamalar gözükmüyordu alttaki...
Top Bottom