Arama sonuçları: *

1. D

PC açılmama problemi

Arkadaşlar eski kasamı yeni bir kasayla değiştirmek için bir kasa aldım ve içine parçaları koydum. Ama basınca fanlarda bir saniyelik egb ışık yandı döndü ve söndü. Eski kasaya montaj yaptım ama yine aynısı oldu. Psu değiştirdim ancak yine. 2 psu dada bazen açılıyor sorunsuzca bazen öldürsen...
  2. D

Uzay montaj ve kasada kafasına göre açılan pc

Arkadaşlar eski kasamı yeni bir kasayla değiştirmek için bir kasa aldım ve içine parçaları koydum. Ama basınca fanlarda bir saniyelik egb ışık yandı döndü ve söndü. Eski kasaya montaj yaptım ama yine aynısı oldu. Psu değiştirdim ancak yine. 2 psu dada bazen açılıyor sorunsuzca bazen öldürsen...
  3. D

Monitöre görüntü gelmiyor

GamingGenTr'den aldığım bilgisayarda dönüştürücü kullanıyorum lakin bir sorun oldu ve bilgisayardan görüntü gelmiyor. Dönüştürücüyü değiştirdim lâkin halen sorun aynı. Sorun anakartta olabilir ama bilmiyorum, yardımcılarınızı bekliyorum.
  4. D

Ekrana görüntü gelmiyor

Bilgisayara kesinlikle monitöre görüntü gelmiyor. Televizyona da taktım ancak görüntü gelmiyor. Aldığım yere mail attım gereken testler yapıldı ve kırık parçalar değiştirildi diyor lakin kırık parça yoktu. Klavyeyi bilgisayara bağladığımda renkleri çalışmıyor ancak mouse ve kulaklık çalışıyor...
  5. D

Pc monitöre görüntü gelmiyor

Bilgisayara kesinlikle monitöre görüntü gelmiyor. Televizyona da taktım ancak görüntü gelmiyor. Aldığım yere mail attım gereken testler yapıldı ve kırık parçalar değiştirildi diyor lakin kırık parça yoktu. Klavyeyi bilgisayara bağladığımda renkleri çalışmıyor ancak mouse ve kulaklık çalışıyor...
  6. D

Monitöre görüntü gelmiyor ancak anakartın ışığı da sönmüyor

Anakart Asus Prime A320 MK, normalde ara sıra yanıp sönen anakartın turuncu ışığı sürekli yanıyor ancak sönmüyor. Ve aynı şekilde ekran kartının ışığıda öyle. Monitöre kesinlikle görüntü gelmiyor. Klavye ışıklı ancak monitöre görüntü gelmediği için klavyenin de ışığı yanmıyor. Ramleri ve...
  7. D

Hdd montajı yapılmadan gönderildi

VENTO VG14FE RGB ATX Gaming FSP 650W 80+Bronze Kasa aldım Gaminggen'den. İçinde hdd olmasını istedim. Hdd ambalajında geldi, kasanın içinde ne hdd kızağı ne de hdd bağlantısı var. Teknik destekle iletişime geçsem sizce yardımcı olurlar mı?
Top Bottom