Arama sonuçları: *

1. FrankEnsQ

Uyku modunda oyun indirme

steamdan oyun indiriyom uyku moduna alırsam indirmeye devam eder mi?
  2. FrankEnsQ

Mavi Ekran arada bi mavi ekran yiyorum mini dump aşağıda

arkadaşlar az önce cs gircektim ''Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi' böyle bir hata verdi bayadır almıyordum hata ne yapmalıyım https://drive.google.com/drive/folders/1d_imGnjmkntpnw31c1B18b5INimvskkZ
  3. FrankEnsQ

Yeni aldığım Pc sürekli mavi ekran veriyor mini dump aşağıda

Merhaba. Bu PC'yi Sinerji'den topladım. İlk başlarda sıkıntı yoktu ama bu son günlerde PC açılıyor ama ekrana görüntü vermiyordu önde mavi ışık ile kırmızı ışık vardı kırmızı yanmayınca açılmıyor bir şekilde açtım dün mavi ekran yedim PC yeniden açtı kendini ama durmadı her 2 dakikada bir...
  4. FrankEnsQ

Kasa çalıştı ssd çalışmadı

bastım tuşa kasa açıldı ssd açılmadı yada ben öyle düşünüyorum ekrana görüntü vermedim güç kaynağı kablosunu oynattım görüntü geldi kasanın önünde bi mavi ışık bide kırmızı ışık var mavi sürekli yanıyor kırmızı arada yanıp sönüyor kırmızı hiç yanmıyordu o yanınca açıldı nedir ne olmuştur?
  5. FrankEnsQ

HDD alıcam sizce neye dikkat etmeliyim

soru başlıkta
  6. FrankEnsQ

sıcaklıklar normalmi

gog galaxy ile opera gx açık 15 dakika önce crysis 3 den çıktım bu sıcaklık normalmi
  7. FrankEnsQ

ekran kartım tarayıcı çalışırken 49 derece

amd radeon rx6600 ekran kartı kullanıyorum normalde 38 40 arası dolanırdı şimdi 49 50 den inmez oldu alta fotoğraf bırakıyorum acaba virüs falanmı girdi diye düşünüyorum her gün tam tarama yapıyorum ama bilemiyorum
  8. FrankEnsQ

PC yi TV bağlamak istiyorum

Benim masa üstü PC yi TV bağlasam her TV görüntüyü gösterirmi ( android TV ) İkisinde HDmi girişi var görüntü verir doğal şartlarda değilmi ?
  9. FrankEnsQ

Kendi kendine wifiden cikiyor

Mobil telefon kullanıyorum normal oynarken sıkıntı yok ama telefonu kapatıyorum bir kaç dakika sonra wifiden cikiyor neden.
  10. FrankEnsQ

Oyun oynarken ekran donuyor

merhaba genellikle oyun oynarken ekran kilitleniyo bişi yapamıyorum mouse donuyor ve ekran böyle oluyor (alta resim ekledim) kulaklıktan dırrrrrrrrrrrrr diye ses geliyor pc çok eski anakart 5 ay önce değiştirildi ve az önce oyuna girdim maç ararken o görüntü geldi mavi ekran verdi ve windows...
  11. FrankEnsQ

Arkadaşlar 2gb ram 1gb ekran kartım var masaüstü pc win 10 yapmak istiyorum kasarmı çok ?

Arkadaşlar 2gb ram 1gb ekran kartım var masaüstü pc win 10 yapmak istiyorum kasarmı çok ?
Top Bottom