Arama sonuçları: *

1. Danke

Yardım lazım bilgisayar açılmıyor

Merhaba ssd başka bir bilgisayara takmam gerekiyordu kontrol amaçlı, açarken pin koymamı istedi koydum sonra benim pc ye taktım ssd tekrardan pin istedi isterken Microsoft giriş yap dedi o sayfa gelmedi sonra birden görüntü gitti bir daha açılmadı Ramler tak değiştir sil yaptım Ekran kartı...
  2. Danke

Evime Server kurmak istiyorum

Arkadaşlar, evime bir server kurmak istiyorum. İçinde kendime özel VPN, dosya depolama, SQL gibi çeşitli işlemler yapmayı planlıyorum. Bu noktada sormak istediğim, en düşük enerji tüketimi ile en iyi performansı nasıl elde edebilirim? Fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
  3. Danke

Bu sistemi satmak istesem kaç tl edef?

Gtx 960 Ryzen 5 1400 B320 anakart 16 gb ram 650w psu 256 gb sdd Kasa ışıklı renk değiştiriyor Fikirleriniz benim için önemli fiyat yazabilirsiniz çekinmeden az çok demeden
  4. Danke

Çözüldü✓ Rx 580 siyah ekran veriyo

Arkadaşlar ben bir aptallık ettim rx580 temizleme macun değişimi yaptım 2 tane vidası yalama oldu gittim bilgisayarciya açtırdım bir şekilde topladım sonra furmark da siyah ekran verip bütün hızıyla fanlar dönmeye başladı, şimdi oyundayım önceden 80-81 derece olan oyun şuanda 75-76 derecede...
  5. Danke

Kasada sigara kokusu nasıl gider?

Arkadaşlar ikinci el sistem aldım anakart İşlemci ekran kartı hepsini söküp Termal macun vs yeniledim ama sigara kokusu halen azda olsa geliyor nasıl kurtulurum tavsiyelere açığım
  6. Danke

Çözüldü✓ Bilgisayar açılmıyor

Kasa power led + - takınca bilgisayar açılmıyor çıldıracağım kaç defa denesemde diğerlerini takılı iken bir sorun yok neden olabilir? Not + ilk başa - onun yanına takılıyorum
Top Bottom