Arama sonuçları: *

1. harun_yorulmazz

Yayında Gereksiz Droplar

Arkadaşlar merhabe, yaklaşık 13 gündür yayın yapıyorum, hız testi sonuçlarım gördüğünüz gibi. Bu sonuçlara göre 3500kb/s bitrate de yayını veriyorum ama gereksiz bir şekilde droplanmalar oluyor, sebebi nedir?
  2. harun_yorulmazz

Son günlerde FPS drobu başladı

Arkadaşlar merhaba, son birkaç gündür bilgisayarımda oyun farketmeksizin droplar olmaya başladı. 5 ila 10 dakikada bir FPS düşüyor ve normale dönüyor. Sistemim: Ryzen 5 3600 Msi gtx 1060 6gb armor Asus b450f anakart 16gb ram
  3. harun_yorulmazz

Ryzen 5 3600 düşük mhz'de çalışma

Merhaba arkadaşlar, bugün pcyi açıp oyuna girdiğimde bi yavaşlık ve donma oluşmaya başladı. Cpu temp programına baktığımda 553mhz gibi bir değer gördüm. Bazı yerlere baktığımda yeniden başlatıldığında sorun çözülüyormuş ama geçici olarak. Sebep nedir sizce?
  4. harun_yorulmazz

B450 Fan Ayağı Takma

Arkadaşlar merhaba, ryzen 5 3600 için kule tipi soğutucu aldım, fan ayaklarını takmak istedim ama vida olmuyor, bilen biri seri bir şekilde cevap verebilir mi lütfen?
  5. harun_yorulmazz

Ryzen 5 3600 Voltaj Sabitleme

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi r5 3600 stok olarak fazla ısınıyor. Asus B450f anakartımda voltaj sabitleme olayını yapamadım maalesef, bilen birisi varsa bilgilendirebilir mi?
  6. harun_yorulmazz

Ön Jak Girişi Ses Yankı Sorunu

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı ortak kullandığım için arka jak girişinde hoparlör, ön jak girişinde ise kulaklığımı kullanıyorum. Nedendir bilmiyorum mikrofonda konuşmadan bilgisayar içindeki sesler karşı tarafa yansıyor ve bazen mikrofon ses kalitesi değişiyor. Çözümü var mı acaba?
  7. harun_yorulmazz

Ön Jak Girişi Pc Sesini Yansıtıyor

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarı abim ile paylaştığım için arka jak girişini sürekli olarak kullanmak istemediğimden kulaklığımı ön jak girişine takmak istiyorum. Maalesef arkadaşlarım ile iletişim sağlarken bilgisayarımda o an ne açıksa sesi arkadaşlarıma da gidiyor. Sorunu çözemedim, bilen...
Top Bottom