Arama sonuçları: *

1. AK47

Ryzen 5 5600 için soğutma önerisi?

Merhaba. Ryzen 5 5600 kullanıyorum. Boşta 60-70 arasında geziyor sıcaklık odam biraz sıcak malum yaz ayındayız ve masanın altında duruyor kasa. Discord ve Valorant açıkken bir sorun yok fakat alta alıp yanında opera açtığımda birkaç dakika sonra donuyor bilgisayar ve reset atmak zorunda...
  2. AK47

Vanguard VAN 9003 Hatası

Valorant'a girdiğimde VAN 9003 hatası alıyorum. Secure boot özelliğini açmam gerektiğini biliyordum bunu açmak için BIOS'ta önce CMS'yi kapattım. Ardından Secure boot enable yaptım Secure boot mode ise standart olarak ayarlandı otomatik. Fakat yine aynı hatayı alıyorum. Windows 11 işletim...
  3. AK47

PC Upgrade için yardım

Upgrade etmek istediğim bir bilgisayarım var. Anakart ve psu modelini aşağıya yazacağım. Desteklediği bileşenleri ve hangi ikili (ekran kartı + işlemci) kombinasyonlarını önerdiğinizi yazarsanız sevinirim. Saygılar. PSU: Corsair VS450 450W 80+ Anakart:
  4. AK47

Mavi Ekran Mavi ekran hatası alıyorum sorunun kaynağı hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Bilgisayarı bazen ilk açtığımız zaman, bazen de birkaç saat sonra mavi ekran hatası veriyor ve kapanıyor. Minidump dosyalarını inceledim ramlerle alakalı olduğunu düşündüm ve memtes86 ile ramleri teste soktum. Bilgileri aşağıya bırakıyorum yardımcı olursanız sevinirim. İşlemci AMD ryzen 5 1500x...
  5. AK47

Sharkoon TG-4 Kasa fanlarındaki ses problemi

Arkadaşlar selam. Donanım Arşivi'nin zamanında itopya ile anlaşmalı çıkardığı G2 sistemi o zamanlarda satın aldım. Mağazaya gidip satın aldığım için o zamanlarda sistemde bulunan thermaltake kasa stokta olmadığı için bana Sharkoon TG4 model kasayı önerdiler ve kabul ettim. Satın aldıktan 3 ay...
  6. AK47

Sharkoon TG4 Kasa Hk.

Arkadaşlar allah sizi inandırsın şu kasadan çektiğim çileyi 4 buçuk senedir kız arkadaşımdan çekmedim :D . Ya aldığımdan beri lanetlenmiş gibi 3 kere servise götürdüm en son servisten aldım ne güzel sorunsuz 1 ay çalıştı şimdi yine aynı şeyler devam ediyor. Bilgisayarı 2019 mart'ta aldım. Kasa...
Top Bottom