Arama sonuçları: *

1. E

Zaman Geçtikçe Akıcılık Azalıyor

Merhaba, arma 3,valorant oyunların da ilk girdiğim de akıcılık falan çok iyi ama zaman geçtikçe fps ve akıcılık gidiyor fps çok düşmesede ama akıcılık çok azalıyo farklı oyunlar da yaşadım ama şuan bunlar da yaşıyorum. Sorunum çok garip ama beni çok rahatsız değerlerde de bir şey yok çok...
  2. E

RTX 4060 Mount And Blade Warband'da Savaşlar da Kasıyor

Merhaba,sistemim bu oyuna yeterli olduğunu düşünüyorum ayarlardan her şeyi ultrada. Muharebe büyüklüğü 300 de ve 50 fps falan düşüyorum normal mi bu sizce? Sonuçta oyun çok eski böyle bişi olması bana anormal geldi. SİSTEM RTX 4060 AMD RYZEN 5 5500 16 GB RAM Not: Oyun M2 SSD Kurulu.
  3. E

RTX 4060 Battlefield 1 FPS Normal mi?

Merhaba, Battlefield aldığım fps normal mi bunu merak ettiğim için açtım biraz bencmark videolarından az aldığım için. Cevaplarınızı bekliyorum. SİSTEM RTX 4060 AMD RYZEN 5 5500 16 gb ram
  4. E

RTX 4060 sistem Mount and Blade: Warband'da Drop Yiyor

Merhaba, sistemim oyuna yeterli olmasına rağmen haritada gezinirken FPS 143 sabit ama birden 130 düşüyor ve drop yiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Sistem: RTX 4060 AMD Ryzen 5 5500 16 GB RAM
  5. E

R5 5500 sistemle ile Valorant oynanırken belli süre sonra FPS düşüyor

Merhaba, sorunum şu: PC ilk açıldığında performans çok güzel ama birkaç saat sonra sanki performans düşüyor gibi. Mesela Valorant'ta ilk başlarda FPS 300-250 arası, birkaç el sonra 250-200 arası oluyor. İşlemcimin termal macun zamanı geldi ama çok ısınmıyor valoda max 65 görüyorum.Bu durum beni...
  6. E

AMD Ryzen 5 5500 & RTX 4060 sistemde Valorant FPS Sorunu

Merhaba, Valorant'ta aynı harita bile olsa her zaman farklı FPS alıyorum ve düşük aldığımı düşünüyorum. Aynı haritada bir zaman 250-300 arası alıyorum, başka bir gün oynuyorum ve aynı haritada 250-180 arası alıyorum. Bu beni oldukça rahatsız ediyor. FPS normal mi? Sistem: RTX 4060 RYZEN 5 5500...
  7. E

RTX 4060 Forza Horizon 4 FPS Değerleri Normal Mi?

Başlık da anlaşılcağı üzere bechmark sonucu normal mi çünkü internet deki değerler hep farklı.Yardımcı olurmusunuz? SİSTEM RTX 4060 8 GB AMD RYZEN 5 5500 16 GB RAM
  8. E

GTA ONLİNE AKICILIK SORUNU

Merhaba, GTA Online'da 70 80 90 FPS arası almama rağmen hem kasıyor gibi hem de akıcı değil. Story mod da 100'den yüksek aldığım için akıcı ve kasma hissi yok. Ama online da işler değişiyor akıcılık ve kasma hissi başlıyor. Yardım edermisiniz? SİSTEM RTX 4060 AMD RYZEN 5 5500 16 GB RAM...
  9. E

Test Videolarına Göre Düşük FPS

Merhaba, Contraband Police adlı oyunda biraz düşük FPS alıyorum. Ekran kartımda mı sorun var işlemcide mi bilmiyorum. Benim Sistemimle neredeyse aynı test videolarında benden 10-20 FPS yüksek alıyorlar yani ben 60-70 alıyorum onlar 90-100 arada 80 düşüyor. Yardımcı olabilir misiniz? Monitör...
  10. E

Alt R Basınca FPS Düşmesi

Değerlere bakmak için NVIDIA'nın Alt+R'sine basıyorum ancak oyuna drop ve FPS düşüyor. Akıcılık kayboluyor sadece GTA 5'te oluyor. Bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? SİSTEM RTX 4060 AMD RYZEN 5 5500
Top Bottom