Arama sonuçları: *

1. U

Windows uygulama açıp kapama animasyonu falan gitti

beyler wise registry cleaner indirdim ayar çek dedim sonucunda windows alt sekmeye alma animasyonu veya açma animasyonu kayboldu alttaki görev çubuğunda bir uygulama açtığımda anında çıkıyo karşıma ve hani masaüstünde mousa basılı tutarak mavi kare olur ya uygulama falan seçersiniz o mavi kare...
  2. U

Sistemimde FPS sıkıntısı var

Normalde GTA'da Max ayarlarda youtubedan izlediğim testlere göre ortalama 110-120 fps civarı almam gerekirken 50-60 fps alıyorum lütfen nvidia denetim masasından ayar yap ekran kartını güncelle windowsu güncelle gibi klasik şeyler söylemeyin hepsi güncel nvidia ayarlarından zaten ben ayar...
  3. U

adobe flash player dosyasını silsem sıkıntı olurmu

program files x86 da common files kısmında adobe flash player var yer açmak için silebilirmiyim sıkıntı olurmu
  4. U

Roblox FPS Sorunu Yardım Edermisiniz

Fortnite'ta Destansı ayarlarda DLSS açık 150 FPS Civarı alabiliyorken Roblox'ta 45 fps falan alıyorum önerilen ayarlarda en düşüğe almamı istiyor oyunda zaten limit 60 fps fakat benim ekran 144hz oyüzden oyunu falan 144 fps oynabiliyommu cevap acilll internetten bile açamıyorum oyunu 1 saat...
  5. U

Kulaklığımında çok derinden hışırtılı bir ses geliyor

Logitech G432 kulaklığım var kulaklığı USB yaparak özelliklerini kullanabiliyorsun kulaklığı alalı 1.5-2 ay olmuştur bugün çok derinden hışırtılı bir ses gelmeye başladı fakat USB yerine normal bağlayınca bu ses kesiliyordu anlaşılmayıcak kadar düşük bir ses fakat yinede rahatsız ediyor oyun...
  6. U

Kayıt Defterinde 3 tane çince klasör var

Beyler kayıt defterini açtım 3 tane çince klasör çıktı bunlar virüs falan mı napçam
  7. U

Fortnite FPS düşüşü

Fortnite'ta destansı ayarlarda normalde 95-120 fps arası alıyodum sonra ara verdim ve oyunu sildim (çok yer kaplıyordu) sonra bi baktım yeni sezon gelmiş geri yüklediğim zaman fps'im 85-100 arasıydı bunu sebebi performans sorunumu var yoksa yeni sezon geldiği için mi ? lütfen yardım edin Cevap...
Top Bottom