Arama sonuçları: *

1. Efe Alper

Acil Yardım ‘No Bootable Device’ Hatası

Merhaba bilgisayarımı sıfırlamak için tekrar windows kuracaktım ama ayarlardan bitlocker kapatmak gerektiğini bilmediğimden kapatmadan yaptım ve şuan bilgisayarı açamıyorum yani windows açılmıyor. Ancak usb takıp windows kurma ekranını açabiliyorum orda da bitlocker dan dolayı kurdurmuyor...
  2. Efe Alper

Flash Bellekten Dosya Kurtarma

Merhaba Format için flash hazırlayacaktım ama bilgisayarda başka bir flash takılıymış. Bende bunu görmeden o flashı seçili şekilde başlattım ve biçimlendirme başladı sonra o flash olmadığını farkettim ve hemen durdurdum. Biçimlendi mi biçimlenmedi mi bilmiyorum ancak flashi açmaya bastığımda...
  3. Efe Alper

Type c To Hdmi/DP Kablo Bulamıyorum Yardım

MacBook Air m1 için type c to hdmi veya dp kablo arıyorum ama bulamadım bir türlü. Önerileriniz var mı?
  4. Efe Alper

Spotify Premium İle Şarkı İndiremiyorum

Sorun fotoğrafta bunu nasıl düzeltebilirim. Bu sorun sadece bilgisayarda oluyor. Premiumu telefonda ve bilgisayarda kullanıyorum. Aile premiumu olduğundan dolayı böyle olma ihtimali var mı?
  5. Efe Alper

M1 Macbook Hangi Java Sürümü İndirilmeli?

Bu sürümlerden hangisini indirmeliyim. Videolara baktığımda macOS installer diye bir seçenek var ama be bulamadım.
  6. Efe Alper

Açılışta Mavi Ekran Aldım

Bilgisayarı açtığımda mavi ekran yedim. https://www.mediafire.com/file/dunhe2o6kntpt6n/121921-9968-01.dmp/file
  7. Efe Alper

Windows kurduktan sonra donuyor.

Bilgisayarda windowsu yeni kurmustum. Sonra bilgisayar acilisinda dondu. Bende windowsu tekrar kurdum. Windows kurulduktan sonra yine donuyor ve Windows açılmıyor. Yüklenme işareti donup kalıyor.
  8. Efe Alper

Mavi Ekran Yedim Nedeni Nedir?

Minidump dosyası bu https://s7.dosya.tc/server19/qaa5er/032621-7765-01.dmp.html Yardım edebilirsenizx memnun olurum
  9. Efe Alper

Rgb leri yakkamadıım

Bu 2 kablo dışarıda sadece bunları nereye takmam gerekiyor? 1613750162 Kasa ranker cygnus v2 ve kontrolcu. Bu 2 kablo konteolxuden çıkıyor 1613751276 @crazyreign @Abdullah Hacıgül
  10. Efe Alper

Mavi ekran aldım ???

Mavi ekran yedim. Lol oynuyordum alt+tab yapınca mavi ekran yedim. Minidump : https://www.mediafire.com/file/pa3vsujluvl82fb/012021-12343-01.dmp/file
  11. Efe Alper

Mavi ekran yedim 2 kere arka arkaya

Merhaba lole giriyordum ve mavi ekran yedim maça tekrar girdim ve tekrar yedim.
  12. Efe Alper

Assetto corsa launcher hatası

Bu hatayı nasıl çözebilirm
  13. Efe Alper

Bu neden oluyor ve çözümü nedir?

14. Efe Alper

Mavi ekran hatası aldım

Merhaba mavi ekran hatası aldım öncesinde pc uykudaydı sonra uykudan başlattım ekran gelmedi ama sanki monitör ekranı algılamamış gibiydi çünkü monitöede bir ışık var uykudayken yanıp sönüyo çalışırken full yanıyor.Neyse başlattım uykudayken sonra bi süre açılmadı reset attım mavi ekran yedim...
  15. Efe Alper

Bilgisayar kapanıyor yardım lütfen

Merhaba bilgisayrım herhangi bir şey yaparken mesela az önce lol oynarken bir anda donuyor ve cızzzz diye ses takılı kalıyor ve bir süre sonra monitöre sinyal gelmiyor klavye mouse çalışmıyor ancak sistem çalışma devam ediyor reset atmadığım sürece düzelmiyor.Tekrar açtığımda beklenilmeyen bir...
  16. Efe Alper

Bilgisayar kapanıyor neden olduğunu anlayamadım

Merhaba bilgisayrım herhangi bir şey yaparken mesela az önce lol oynarken bir anda donuyor ve cızzzz diye ses takılı kalıyor ve bir süre sonra monitöre sinyal gelmiyor klavye mouse çalışmıyor ancak sistem çalışma devam ediyor reset atmadığım sürece düzelmiyor.Tekrar açtığımda beklenilmeyen bir...
  17. Efe Alper

Mavi ekran yedimneden olabilir

Mavi ekran yedim neden olduğunu nasıl anlayabilirim
  18. Efe Alper

Radeon wattman hatası

ekran kartım rx590 bazen neden olduğunu çözemedim 1 saniyeliğine ekran gidip radeon wattman ayarları geri yüklendi diyor az önce 2. kere oldu daha önce olmuyordu neden olur acaba?
  19. Efe Alper

Ssdnin ısınması ne gibi sorunlara yol açar

Mesela bilgisayarın kapanması gibi sorunlara yol açar mı?
  20. Efe Alper

Bilgisayar çalışıyorken monitör klavye mouse kapanıyor sorun nedir?

Bilgisayarımda chrome da gezerken ve canlı dersteyken bir anda kapandı ancak kasa hala çalışıkyordu monitör sinyal yok dedi ve klavye,mouseda çalışmıyordu.Bu neden olabilir Sistem Ryzen 5 2600 rx 590 fatboy 8gb ram xpg 480GB Su630 Wd black 500gb harddisk Corsair vs 550 550w psu corsair spec 0-5 kasa
Top Bottom