Arama sonuçları: *

1. E

Windows 10 kurulumunda m.2 ssd görünmüyor

Team Mp-33 m2 ssd msi b450m-a pro max anakartım var Bios da m.2 ssd görünüyor ancak windows 10 kurulumu esnasında diskpart komutundan sonra list disk ya da list volume komutlarını yazsam da görünmüyor. Nasıl düzeltirim? (Yazım hataları için üzgünüm telefonumdan yazıyorum) Ayrıca bios da donanım...
  2. E

Gtx 1650s driver güncelleme sorunu

Arkadaşlar gtx 1650s Asus tuf kullanıyorum ve driver güncellemek için nvidia resmî sitesinden kendi ekran kartımı ve işletim sistemimi seçip dosyayı indirdim açtım hızlı kurulumu seçtim uyarı olarak ekran kapanabilir yazısını gördüm ssd kullandığım için hızlı olur diye düşündüm 15dk dır ekran...
  3. E

Win10 kuramıyorum sistemim yeni

USB belleğimde win10 var daha önce bir Bilgisayar a da kurdum ama PC yi açınca kurulum ekranı yerine buraya atıyor lütfen yardım edin
  4. E

Windows kuramıyorum acil yardım edin

Arkadaşlar Windows 10 kurmak istiyorum sistem 0 yeni aldım USB var ama USB yi bu şekilde görüyor bu konu hakkında 5.konu lütfen yardım edin 1603395068 Şu an elimde 2.bir PC yok
  5. E

Wİndows 10 kuramıyorum

Arkadaşlar win10 yüklü USB belleğim var ama bios a girip önceliği vereyim diye baktım ve Şu garip hatayla karşılaştım internette çözümü de yok bilen varsa nolur yardım edin
  6. E

Arkadaşlar Windows 10 kurulum ekranına gelemiyorum

Arkadaşlar Windows 10 kuramıyorum sebebi ise win10 yüklü USB belleğimi USB floppy disk olarak algılıyor boot kısmından onu ilk olarak alıyorum bios dan kaydedip çıkıyorum ama PC yi açınca kurulum ekranı gelmiyor
  7. E

Windows kuramıyorum USB yi görmüyor

Arkadaşlar elimde win 10 yüklü bir USB var içi tamamen boş ssd var ve ben win 10 u ssd ye kurmak istiyorum ama Windows kurma menüsü gelmiyor
  8. E

Bios USB yi görmüyor

Arkadaşlar elimde Windows 10 yüklü USB var takıyorum PC yi açıyorum (kurmak için ssd mi biçimlendirdim) bios a giriyorum ama USB Floppy disk olarak görüyor
  9. E

Windows açılmıyor acil çözüm gerek

Arkadaşlar win 8.1 yüklü bir hdd var elimde (1tb 6yıllık) ama masaüstüne gelmiyor normal oturum açmayı yapıyorum ama masaüstüne gelmiyor lütfen hızlıca çözüm Önerin
Top Bottom