Arama sonuçları: *

1. Faveouls

Bluetooth Dongle Hakkında Ufak Sorular ve Sorunlar

Xbox Series Controller Gen9 siparişi vermiştim, bluetooth dongle için ufak bir araştırma yaptım ve Ugreen markasının dongle'nı satın aldım. Problem yaşatmaz değil mi controller için. Xbox controller'dan önce geldi. Şu an klavye mi dongle'a bağlı kullanıyorum. Geçikme vs. 0, teknik olarak 0...
  2. Faveouls

AMD Radeon Software 21.6.1 Sorunu

Arkadaşlar yeni gelen 21.6.1 sürücüsünü yükledim ve bilgisayarı her yeniden başlattığımda fotoğrafını bıraktığım uyarı geliyor istisnasız. ilk başta direkt software üzerinden fabrika ayarına döndürerek indir ile yaptım ve bu uyarıyı aldım. DDU ile sildim driver'ı tekrar bu uyarıyı alıyorum...
  3. Faveouls

APU İşlemciler İle Ekran Kartı Takılı Sistemde Bağımsız Olarak Mining Yapılır mı?

Günaydın herkese. Benim sorum, APU işlemci ve ekran kartı takılı bir sistemde ekran kartından mining yapılırken işlemci ayrı olarak kullanılabilir mi? Benim 5600XT ekran kartım var, Ryzen 2200G vs. bir işlemci ile oyun oynarken ya da günlük işlerimi yaparken bağımsız olarak ekran kartını...
  4. Faveouls

Minidump Dosyasını İnceler Misin?

Minidump dosyası: https://www.mediafire.com/file/olf0tbfxaz6wuds/030221-13359-01.dmp/file
  5. Faveouls

Termal Macun Sonrası Ekran Gelmiyor

Arkadaşlar, termal macunu değiştirmek için tüm parçaları söktüm. Sökmeden önce macunu eskisini için boştayken 60-70 derece oluyordu, o yüzden asus prime b450m k anaların suit diye programı var. Onun üzerinden 1.2000 voltaj verip 2.8Ghz yaptım işlemciyi her şey güzel çalışıyordu ďüşük sıcaklıkta...
  6. Faveouls

Elektrik Gitmesi Sonucu Bilgisayara Zarar Verir Mi?

Arkadaşlar ETH Mining yapıyorum biraz önce elektrikler gitti ve elektrikler tekrar geldiğinde bilgisayarı açtım ve bilinmeyen bir arıza yüzünden wattman ayarları geri yüklendi dedi radeon programında.Bunun bir zararı olur mu?Priz topraklamalı ve güç kaynağı corsair carbide serisi spec-delta rgb...
Top Bottom