Arama sonuçları: *

1. M

Ekran kartının fanının çalışmaması

Ekran kartının fanı gördüğüm kadarıyla çalışmıyor. Oyunda farketmedim ama gündelik kullanımda çalışmıyor normal mi . Bide arada bir twitche girince ekran gidiyor res atınca geliyor ekran, bunla alakalı olabilir mi
  2. M

Aygıt Sürücüsü sorunu

Bu işaretli aygıtların İşlevi ve Önemi nedir
  3. M

Aniden kapanma arızası

bilgisayar bi anda donup ekran gidiyor. bilgisayar çalışıyor fakat hiç bi işlem yapılmıyor. ekran kartı arızası olabilir mi? rx550 4 gb , ryzen 3 3100, 8 gb ram , 500 gb ssd
  4. M

3D Graphics arızası ...

Bilgisayar aniden kapandıktan sonra tarama yaptım ve bu arıza çıktı tam olarak ne oluyor ?
  5. M

Bilgisayarım aniden kapandı

bilgisayar bi anda kapandı ekran kartının ışığı yanıyor fakat güç tuşuna bastığım halde açılmıyor ne olmuş olabilir
  6. M

bilgisayar açılırken scanning and repairing drive C

bilgisayar açılırken scanning and repairing drive C yazıyor ve 10 dan geri sayıyor biosu sıfırladıktan sonra oldu bunun çözümü nedir ? 8 gb ram kingston A2000 500 gb ssd var
  7. M

Bios usb device sorunu

beyler kulaklığın ışığını PC kapanınca kapansın diye youtubeden izleyerek biostan usb device disable yaptım fakat klavye mouse hep gitti klavye gittiği için tekrar biosuda açamıyorum ne yapacam
  8. M

bios usb device kapatma

beyler kulaklığın ışığını PC kapanınca kapansın diye youtubeden izleyerek biostan usb device disable yaptım fakat kaleye mouse hep gitti klavye gittiği için tekrar biosuda açamıyorum ne yapacam
  9. M

Biostan usb device kapatma

beyler kulaklığın ışığını pc kapanınca kapansın diye youtubeden izleyerek biostan usb device disable yaptım fakat kaleye mouse hep gitti klavye gittiği için tekrar biosuda açamıyorum ne yapacam
Top Bottom