Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

Minidump'a Yardımcı olabilirmisiniz ?

Microsoft (R) Windows Debugger Version 10.0.25200.1003 AMD64 Copyright (c) Microsoft Corporation. All rights reserved. Loading Dump File [C:\Users\adnan\OneDrive\Masaüstü\121322-5875-01.dmp] Mini Kernel Dump File: Only registers and stack trace are available Symbol search path is: srv*...
  2. FOXN FOR WİN

BİLGİSAYARDAN ÇIT SESİ GELİYOR (VİDEOSU VAR)

Arkadaşlar Bakın Bu ses Fandan Çok duyulamamaış ama mouse click gibi bi ses var dinlerseniz kasanın içinde daha çok geliyor yardımcı olabilecek var mıdır ? Daha çok vantilatörü açtığımda oluyor. Vantilatörü kapattığımda gidiyor bu ses sizce neden ?
  3. FOXN FOR WİN

İçi Boş Olan Program Files Silme ?

Arkadaşlar İçi boş olan bi program files dosyası var şimdi oluşturuldu xbox tarafından ama oyunu sildim ama dosyayı kaldıramıyorum sinir oldum ne yapabilirim D diskinde oluştu ve gitmiyor.
  4. FOXN FOR WİN

Mavi Ekran Mavi Ekran hatası ?

Arkadaşlar Merhaba Minidump dosyasını paylaşacağım ama böyle de bir hata alıyorum ne yapabilirim ?
  5. FOXN FOR WİN

EKRAN GÖRÜNTÜSÜ 3 MB Yİ GEÇİYOR ?

Arkadaşlar Wallpapper çekiyorum 1920x1080 5 mb diyor bu normal mi ? Çok deilmi olsa olsa 1mb olmaz mı ?
  6. FOXN FOR WİN

Elektrik Kesildi Bilgisayar Kapandı Açıldı

Arkadaşlar Direkte Arza Varmış Ve Elektrik Kesildi Kesildikten sonra Bilgisayar kendiliğinden 1 kere açılıp kapandı sonra direk düğmeye basıp kapattım Sıkıntı Yapar mı Psu Xpg Pylon 550w yani kapandı açıldı 1 kez kendiliğinden Elektrik geldikten sonra açtım açıldı ama patlar diye korkuyorum
  7. FOXN FOR WİN

BİLGİSAYARA UZAKTAN BAĞLANAN IP SORGULAMA [YARDIM]

Arkadaşlar Bitane uzaktan bağlantı var onu sorgulamak istiyorum hangi uygulamadan diye nasıl Yaparım acaba
  8. FOXN FOR WİN

MALWAREBYTES KALINTI SİLME ?

Arkadaşlar sildikten sonra kalıntı kalıyormuş varmi bildiğiniz bişey ?
  9. FOXN FOR WİN

SANAL İŞLETİM SİSTEMİNDEN VİRÜS BULAŞIR MI ?

Arkadaşlar merhaba Ben vm viturial box kurup içinde virüs test etmek istiyorum ama gerçek sisteme bulaşır diye korkuyorum ne yapmalıyım ?
  10. FOXN FOR WİN

SPOTİFY TEMA SORUNU ?

Arkadaşlar Tema kendiliğinden böyle oldu yardım eder misiniz ?
  11. FOXN FOR WİN

OBUAC DOSYASI VİRÜS MÜ ?

Arkadaşlar merhaba daha demin temp i temizliyim derken bunları gördüm temizlenmiyor ne yapmalıyım virüs mü bu ? 1617738931 Tamamdır Kaspersky anti virüs dosyasınınmış Virüs deil.
  12. FOXN FOR WİN

BİLGİSAYARIMDA 1 MİYON DOSYA VAR ?!?

Arkadaşlar Toplam 15 tane oyun inik var ve 1.000.000 Dosya olması normalmi ?
  13. FOXN FOR WİN

REGEDİT DOSYALARINI SİLMEK

Arkadaşlar Merhaba Daha demin Hd tune proya girecektim Ve denemesürümü dolmuş dedi ve almak istedim ve çok pahalı idi 24 euro almadım ve araştırdım bidaha deneme sürümünü kullanmak için regeditten hd tune programını sil dediler yaptım ve oldu bu windowsun stabilliğini bozarmı veya bir şey yaparmı ?
  14. FOXN FOR WİN

KASPERSKY BOZUK DOSYA ! YARDIM

Arkadaşlar merhaba kaspersky ile tam tarama yaptım ama bir dosya hata veriyor windows update dosyası ama silemiyorum Ne yapmalıyım
  15. FOXN FOR WİN

GOOGLE SAYFA SORUNU [YARDIM]

Arkdaşlar Bakın Sağ Üste Bi icon var tıklayınca hangi sitede olduğumu gösteriyor bunu nasıl yok ederim daha önceden yoktu veya sizdede varmı ?
  16. FOXN FOR WİN

FORZA HORİZON 4 GÜNCELLEMDEN SONRA DLC LER GİTTİ !

arkadaşlar daha demin güncelleme geldi yaptım dlc leri kabul etmiyor ne yapacağım
  17. FOXN FOR WİN

[YARDIM] USB FORMATTAN SONRA SİSTEM GERİ YÜKLENMESİ

Arkadaşlar Merhabalar Günaydın Ben Bugün Yanlışlıkla one drive dosyasını sildim ve pc deki her şey gitti açılmadı bende sistem eri alma yaptım usb ile format atmıştım sizce gider mi bunu önemsememin sebebi kms kullanıyordum ve format attım pc ye usb den şimdi bidaha atmam gerek mi
  18. FOXN FOR WİN

BİLGİSAYARDAN ONE DRİVE SİLDİM her şey GİTTİ

Yardım edin şuan bişey bile ekleyemeiyorum hata veriyor konum kullanılamıyor diyor nasıl geri getiririm sildim :(
  19. FOXN FOR WİN

USB YARDIMI TAŞINABİLİR AYGIT

Arkadaşlar ben daha demin bilgisayarı format atmak için usb aldım ama normalde müzik dinliyorduk arabada bu usb den şimdi bu usb böyle görünüyor bu durumda arabada çalarmı yoksa böyle olursa çalmaz mı yani şuan usb resmi yok orada sizce ?
  20. FOXN FOR WİN

GOOGLE İCON SORUNU ?

arkadaşlar indirdiğim bütünherşey böylşe sizce neden olabilir ölü piksel de yok ama böyle oluyor virüs falan olabilir mi ?
Top Bottom