Arama sonuçları: *

1. İnferno433

İnternet hızım bilgisayarımda yavaşlıyor.

Arkadaşlar geçenlerde fibere geçtim normalde internetim 35mbs downoad alırdım kabloyla bağlı masaüstüme ama fibere geçtikten sonra (internetin her şeyi değişti ismine kadar)kendi bilgisayarımda internet 3 mbs alırken aynı kabloyu söküp diğer bilgisayarıma takınca 35 mbs hız alıyorum bazen...
  2. İnferno433

Çift ram yapınca ekran gelmiyor.

Merhabalar arkadaşlar. 3 yıl önce soylu(ryzen 3 2200g) bir sistem topladım anakart olarak Asus prime b350 plus seçtim ve Rami 1x8 aldım sonra aradan vakit geçti. Bir ram daha aldım ve 2x8 yaptım (Corsair vengeance 3000mhz) aradan 4-5 ay geçti bilgisayar anakart arıza verdi garantiye gitti. 1.5...
  3. İnferno433

bilgisayar açılırken reset atıp açılıyor

Merhabalar bilgisayarın uzatma kablosu kapalıyken tekrar açtıktan sonra bilgisayarı açmadan klavyenin ışıkları yanıyor sonra bilgisayarı açtığımda ilk başta 1 saniye falan pc kapanır gibi fan ışıkları sönüp tekrar açılıyor sonra sorunsuz bir şekilde açılıyor sorunu ne olabilir acaba
  4. İnferno433

Klavyemdeki önerilen kelimeleri düzenleme

Merhabalar, ekran klavyesinde bir harfe basınca yukarda gözüken önerilen kelimeleri düzenlemek istiyorum nasıl yapacağım bir fikri olan
Top Bottom