Arama sonuçları: *

1. Arda Özdamar

LAPTOP ACILMIYOR ACIL YARDIM

Ekran bu şekilde her şeye bastim yazan ama hiç bisi değişmiyor nasıl düzeltebilirim
  2. Arda Özdamar

İNTERNET VERİ KULLANIMI GÖZÜKMÜYOR

Foto da görüldüğü gibi durum kullanılan 0mb yazıyor önceden 8.79gb de kaldı belki üstüne 100gb kullanmama rağmen 8.79gb yazıyordu sonra sıfırladım şimdi de 0mb de kaldı nasıl düzelir acaba
  3. Arda Özdamar

BIOS TARİHİ ÇOK ESKİ YENİSİNİ NASIL BULURUM

Bıos tarihi resimdeki gibi laptopun yeni bıosunu nasıl bulabilirim marka model ismini yazarak bulmaya çalıştım ama bulamadım
  4. Arda Özdamar

Core 2 Duo P8700 + HD 3400 LAPTOP LOL KALDIRIR MI?

Dostlar evde çok eski bir laptop var 2010 da falan alınmıştır küçük kuzenim illa bana ver lol yüklicem diyor ama kaldırmaz diyorum ama bide size sormak istedim bana göre yüklediği anda direk çöker
  5. Arda Özdamar

GPU KULLANIMI NEDEN BÖYLE

Dostlar değerler gördüğünüz gibi normalde bu laptopla lol oynuyodum hep 50fps falan alıyorum ortalama ama nedense şuban böyle oldu ve oynanmıyor güçlü bir laptop değil kasar diyebilirsiniz ama bi gun önce 50fps alirken şu an böyle olması normal değil bence Amd A8 641P APU bi işlemci var içinde
  6. Arda Özdamar

League of legends kasma sorunu

AMD 6410 apu işlemci var 4gb ram laptop da eskiden lol de kasmıyodu ama şu an 10fps niye böyle olmuştur bi kere daha böyle bir şey olmuştu bios güncelleme yapmıştım kendi kendine düzelmişti ama bu sefer öyle bir güncelleme yok ne yapınca düzelir valorant da 60fps alırken bu çok saçma
  7. Arda Özdamar

ADEKS BİLGİSAYAR KİRALAMA

https://adeks.net/bilgisayar-kirala/ İyi bir pc yok şu anda elimde 1hafta oyun falan oynamak istiyorum bu adeks internet kafenin kiralama hizmeti varmış bilen duyan oldu mu ve siteden görebileceğiniz gibi en ucuz sistem haftalık 190tl fiyat fena değil ama o sistem oyun performansı nasıldır
  8. Arda Özdamar

Bios güncellendi pc açılmıyor

Laptopun biosu güncelleniyordu %100 oldu kapandı ve şimdi ekranda START PXE OVER IPv4,PRESS ESC to EXIT var esc ye basıyorum olmuyor lütfen acil yardım edermisini,
  9. Arda Özdamar

ACİL LAPTOP RAM UYUMLULUĞU

Laptopda 4gb ddr3 800mhz ram takılı 2.slota 4gb ddr3 1600mhz taksam uyumlu çalışır mı özelliklerden baktım uyumlu ama biri 800mhz biri 1600mhz olursa çalışmaz işte aynı marka olmazsa çalızmaz falan diyen videolar gördüm yardım edebilirmisiniz
  10. Arda Özdamar

Laptop LOL fps sorunu

Arkadaşlar lütfen bilen biri yardımcı olsun laptop valorant 65fps csgo 60fps alıyor gts5 20fps çıkıyor ama ben lol oynamak istiyorum eskiden ortalama 50fps alırken şu an lol de 7fps hep oynanmıyor sorun neyden kaynaklı lol yazdığım diğer oyunlardan daha düşük sistem gereksinimi isteyen bir oyun...
  11. Arda Özdamar

Laptop ram takviyesi

Arkadaşlar 5senelik bir laptopum var apu işlemcili az çok bazı oyunları açıyordu 4gb ram var şuan lol de maç açılır açılmaz 7 8fps alıyor anlamadığım şekilde bazen bi anda 30 50fps oluyor ama maç süresi boyunca %95 8fps falan oluyor ve oynayamıyorum gta5 falan açtım fps testi yaptım 20fps alıyor...
Top Bottom