Arama sonuçları: *

1. KeremBerke

Bilgisayarım iyi olmasına rağmen heryerde kasıyor

merhabalar dün pc'nin hiçbişiyi yoktu sabah açtığımda her yerde kasmaya başladı pc normalde forza bg5 gibi oyunları rahatlıkla oynadığım pc kasıyor yardımcı olurmusunuz acaba 1643708272 Ekran kartımda sıkıntı var kod 22 hatası aldım RX 570 etkin değil diyor
  2. KeremBerke

Televizyonun Ekranı Bulanık

Arkadaşlar Monitörümü 1920X1080 Çektim Televizyona Bağladım Şuan Onunla Kullanıyorum Monitör Yok Şuan Küçük Televizyon Zaten Ekran bulanık Önceki gibi Değil Yardımcı olurmusunuz
  3. KeremBerke

Monitörüme görüntü gelmiyor

Merhaba arkadaşlar dün sorunsuz çalışan bilgisayarım sabah açtığımda ekrana görüntü vermedi bios pilini çıkardım gene olmadı sorun nedir acaba? Sistem sorunsuz çalışıyor
  4. KeremBerke

Arkadaşlar pc çalılıyor ekran gelmiyor

Arkadaşlar merhaba pcmi yeni topladı herşeyi yerli yerinde ama ekrana bir türlü görüntü gelmiyor yardımcı olurmusunuz?
  5. KeremBerke

Ekrana görüntü gelmiyor

Arkadaşlar merhaba yeni pc topladım herşeyi yerli yerinde takılı ama ekrana görüntü gelmiyor sebebi nedir acaba?
  6. KeremBerke

Ekrana görüntü gelmiyor

Merhaba arkadaşlar yeni bir pc topladım pcmi başlattığımda ekrana görüntü gelmiyor şimdi şunlardan eminim powersupply ekran kartı çalışıyor sizce sebebi nedir?
  7. KeremBerke

Pc yeni görüntü gelmiyor

Arkadaşlar merhaba yeni pc topladım kendi elimle topladım çalışıyor fanlar dönüyor kasanın rgb leri yanıyor ama görüntü yok ne yapmalıyım?
Top Bottom