Arama sonuçları: *

1. Q

Disk yazmaya karşı korumalı hatasını kaldırma

Usb belleğime bir dosya atıp arkadaşıma vercektim dün yarısını attım sorunsuz şekilde ama bugün denediğimde usb yi aynı bilgisayara takıp dosya atmaya çalıştığımda bu hatayı aldım altında da korumayı kaldırın veya başka bir disk kullanın yazıyordu bu korumayı nasıl kaldırabilirim anlatabilir...
  2. Q

Windows kendini kapatıyor

Bilgisayarı açıyorum 2 3 dk kullandıktan sonra kapanıyor yazısı gelip kendi kendini kapatıyor. Not defterine bir şey yazınca kaydedin yazısı geliyor 3 4 kere iptal etsemde kendini kapatıyor sizce sorun nedir ?
  3. Q

Windows kendini kapatıyor

Operada dolaşırken veya oyun oynarken windowsta bi anda kapanıyor yazıyor ve bilgisayar kendini kapatıyor daha önce bir sorunu yoktu bu sabah Sorun çıktı sizce sorun nedeni nedir ?
  4. Q

Çözüldü✓ Bilgisayar kulaklığı algılamıyor

3 gün önce rampage sn-rx2 avazz sipariş ettim bu gün geldi ama yeni topladiğim bilgisayarima taktiğimda (daha önce hiçbir ses aygiti takmadim veya denemedim) algilamadi sorun gider yaptim realtek driverini indirdim ama hala olmadi sizce sorun nedir veya ses karti alirsam sorun gider mi ?
  5. Q

Pc kendi kendine açılıyor

Bugün pc yi uzay montajla bağladim .prize taktiğim an herhangi bir power yerine basmadan psu nun fanlari kendi kendine dönmeye başladi herhangi bir power sw falan basmadiğim halde elektriğe verdiğim anda psu çalişiyordu ama psu yu boşta takinca yeşil&siyah kablolari bağlamadan çalişmiyordu...
Top Bottom