Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Ekran Kartı driver problemi AMD - WINDOWS

Sürücü güncellemesi yapmama rağmen pc yi kapatıp 1-2 saat açtıktan sonra böyle bir problemle karşılaşıyoruım sebebi nedir
  2. TeknoPiyon

Bilgisayar kendi kendine SSD dolduruyor

Arkadaşlar PC kendi kendine hafıza dolduruyor sürekli 140 GB boşalttım şuan 120 ye kadar düştü. Sebebi ne olabilir?
  3. TeknoPiyon

Yazıcı siyah beyaz yerine renkli yazdırıyor

Arkadaşlar canon g3410 modeli yazıcım var ve siyah beyaz gönderdiğim halde renkli yazdırıyor neden acaba?
  4. TeknoPiyon

Windows 11 e guncelledikten sonra FPS kaybi

İ3 12100f ve rx6600 var gow da anlık 30fps e falan düşüyor 80 den sebebi nedir Windows update ile güncelleme yaptim
  5. TeknoPiyon

ekran kartı driver sonrası kasma donmalar ve siyah ekran gelmesi

@Emmree nasıl çözeriz bunu abi?
  6. TeknoPiyon

Minecraft legends lisans bulunamadı hatası

arkadaşlar bu lisansa nerden erişirim ?
  7. TeknoPiyon

MLD M300 düşük yazma hızı

ya arkadaşlar bu ssd niye böyle
  8. TeknoPiyon

MLD M300 M.2 ssd 3 ssd sağlığı 3 ayda %97 ye düştü

arkadaşlar bundan önce böyle bir konum vardı https://forum.donanimarsivi.com/konu/2-aylik-m-2-ssd-nin-oemrue-98-olmasi-normal-mi.698782/ ssd 3 ayda %3 düştü sağlığı bu ssd yi almayın aldırmayın
  9. TeknoPiyon

AMD Software: Adrenalin Edition 23.3.2 Yayınlandı

konuyu benden önce açan emrenin konusu:adrenalin 23.3.2 yayınlandı AMD Software: Adrenalin Edition 23.3.2 Release Notes Highlights Support for: Resident Evil™ 4 Remake The Last of Us™ Part 1 Additional Vulkan® extensions. Click here for more information. Fixed Issues Application...
  10. TeknoPiyon

masaüstü simgelerindeki çarpı işareti nedir

bu işaretler nedir ve neden gelir nasıl kaldırırz ?
  11. TeknoPiyon

2 aylık m.2 ssd nin ömrü %98 olması normal mi

konu başlıktadır MLD M300 NVMe SSD 500,1 GB kullanıyorum normal mi sizce ?
  12. TeknoPiyon

i5 11400f rx6700xt valorant 60fps problemi !YARDIM!

i5-11400F CPU 32 GB 3200 mHz cl 16 ram 256 SSD 1 TB HDD AMD Radeon 6700 XT ile VALORANT'ta 60-80 fps arası alıyorum. ve 1050TI ile 200 civarı FPS alıyordum. Bu AMD ayarlarından anlayanlar lütfen yardımcı olabilir mi? neden bu kadar düşük fps alıyorum
  13. TeknoPiyon

Nvidia karttan AMD ye geçtikten sonra yapılması gerekenlwr

Arkadaşlar GTX 1050 ti vardı arkadasimda AMD rx6700xt ye geçti ayrlari falan nasıl yapar
  14. TeknoPiyon

Kasaya Su doktum nasıl bir yol izlemeliyim

Arkadaşlar üstteki filtreden aşağı su döküldü ekran kartına geldi nasıl bir yol izliyim en son görüntü alıyordum direkt PC yi soktum selpakla kiriliyorum şuanda
  15. TeknoPiyon

i3 12100f + rx6600 darboğaz mı yaşıyorum acaba

arkadaşlar şöyle bir durum var %83 den arada 72 lere kadar düşüyor ama sebebini bilmiyorum tüm ayarlar very high da vsync kapalı birde neden böyledir sizce?
  16. TeknoPiyon

SSD dolarsa ne olur ?

arkadaşlar 18 gb kaldır dolarsa ne olur ?
  17. TeknoPiyon

Bu hatayı nasıl çözerim

Bu hatayi nasıl çözerim bilgisayar başlamıyor bile HDD yeni ve içinde win 10 var giriyor ve çalışıyor test edildi
  18. TeknoPiyon

eski bilgisayarımdaki hdd ye nasıl win10 kurarım

arkadaşlar eski bilgisayarımdaki hdd sanırsam sıkıntı çıkardı driverlarda bende yeni aldığım pc ye takıp biçimlendirip sıfırladım şimdi içine win 10 nasıl kurarım kendi pcmde win10 kurulu zaten üstüne kurmadan nasıl harddiske kurarım ?
  19. TeknoPiyon

Asus rx6600 coil whine sorunu

arkadaşlar web sitesini aşağı kaydırırken bile böyle tahtaya tebeşir sürter gibi ses geliyor aşırı sinir oldum değişimle falan bu sorunu çözemez miyiz
  20. TeknoPiyon

Asus Dual RX6600 CoilWhine sesi nasıl çözeriz

arkadaşlar daha 1 haftalık bilgisayarımda ekran kartından oyunlarda coil whine alıyorum bunu nasıl çözerim ?
Top Bottom