Arama sonuçları: *

1. DondurmalıKebap

Ekranda çizgiler oluyor görüntü hatası veriyor

Merhabalar dostlar kısa süre önce bir ekran kartım arıza vermişti tamirciye yolladım adam sorun olmadığını söyledi başka bir sistemde deneyince sıkıntı olmuyor ancak kendi sistemim de açınca hata veriyor ekran kartı yüke girince 2 dakika içinde ekran da çizgiler oluyor sizce ne hatası olabilir...
  2. DondurmalıKebap

PC kapanıyor

Merhabalar dostlar kısa süre önce bir ekran kartım arıza vermişti tamirciye yolladım adam sorun olmadığını söyledi başka bir sistemde deneyince sıkıntı olmuyor ancak kendi sistemim de açınca hata veriyor ekran kartı yüke girince 2 dakika içinde ekran da çizgiler oluyor sizce ne hatası olabilir...
  3. DondurmalıKebap

Pc de ekran kaydı bozuluyor

Selam dostlar pc de ekran kaydı yapmaya çalıştığımda görüntüyü izlediğimde görüntünün çözünürlüğü ve ekran da pixelleşmeler oluyor yardımcı olursanız sevinirim. :) Not: Bir çok ekran kaydı programı denedim hepsinde aynı sonuç alıyorum. Sistem Özellikler Ekran kartı: Asus R7 250 Ram: Kingston...
  4. DondurmalıKebap

PC Yüke Girince Monitör de Çizgiler Oluyor

Merhabalar bundan 5 gün önce pc ile oyun oynarken aniden ekran gitti ve kulaklıktan makineli tüfek sesi geliyordu sesin oynadığım oyunla alakası yoktu ve monitörde sarı beyaz yukarıdan aşağı doğru çizgiler vardı pc her hata verince renk değiştiriyor yardımcı olursanız sevinirim. Pc Özellikleri...
  5. DondurmalıKebap

R7 250 Kasma Sorunu

Merhabalar kısa bir süre önce r7 250 2gb asus ekran kartını aldım fakat oyun açtığım zaman kasmaya başlıyor. Ondan önce geçici olarak r7 240 ekran kartını kullanıyordum fakat oyun açtığım zaman ufak donmalar dışında hiç kasma olmadı. Pc Bileşenleri İşlemci: xeon e5450 Anakart: gt31t-m7 Ecs Ram...
  6. DondurmalıKebap

PC KAPANMA SORUNU

Merhaba dostlar kısa süre önce 2. El yeni bir ekran kartı aldım ancak pc açtığımda 5-6 saniye sonra kapanıyor ekrana görüntü vermiyor. SİSTEM ÖZELLİKLERİ İşlemci: İntel Xeon E5450 Anakart: Ecs g31t-m7 Ram: 2.2 4gb ram Ekran kartı: Gtx 650 ti boost Hdd: 500gb seagate,250gb samsung Fan: işlemci...
  7. DondurmalıKebap

Bilgisayarım açılmıyor

Merhabalar bundan 1 gün önce bilgisayarımın içini temizlemiştim. Cpu soketi içindeki pinlerden biri eğikti ben de iğne aracılığıyla düzeltmeye çalıştım. Yarın sabah bilgisayarı açtığımda önce bir zınlama sesi geldi ve 5 saniye geçmeden kapandı sizece ne yapmalıyım?
Top Bottom