Arama sonuçları: *

1. M

g-sync açıkken renk titremesi, oyunda anlık renk parlamaları,dp kablo

Öncelikle selamlar. ASUS TUF VG259QR monitörümde g-sync açıkken oyuna giriyorum, oyunun yükleme ekranında, oyunun lobisinde ekranın üst kısmında renk titremesi oluyor. Oyun oynarken renk tonu anlık açılıp sonra eski haline dönüyor ve bu da beni rahatsız ediyor. Monitörü ekran kartına kutudan...
  2. M

Kasadan ses geliyor(büyük ihtimal ekran kartı)

Arkadaşlar bilgisayarım daha 3 aylık falan düzenli olarakta içini dışını fanlardaki tozları, filtreleri vs. temziliyorum. Boştayken sorun yok ama oyuna girdiğimde kasadan ince bir ses geliyor, oyunu alta aldığımda ses kesiliyor. Kasanın yanını açıp dinledim çok büyük ihtimal ekran kartından...
  3. M

Windows update sorunu

Arkadaşlar bilgisayara format attım windows 10 pro yükledim, güncelleştirmeleri yaptım ama bir tanesi böyle bir hata veriyor ne yapmalıyım ?
  4. M

sürücü hatalarının onarılması için yeniden başlatın

arkadaşlar az önce bilgisayarı açarken scanning and repairing drive (C:)... yazan siyah bir ekran geldi sonra bilgisayar açıldı ve eklediğim görüntüyle karşılaştım yeniden başlattım ama çözülmedi tekrar denedim ve yine düzelmedi, nasıl çözebilirim ? 3 4 saat önce ve ya gün içinde böyle bir...
Top Bottom