Arama sonuçları: *

1. X

Windows 10 formatlama

Oyunlarda son günlerde gpu kullanımım azaldığı için format atmam gerekiyor ve usbsiz yapmak istiyorum. Windows 10u formatlarken neye basmam gerekiyor? Driverlar ve ana windows duşunda herşeyin silinmesini istiyorum.Bana bir yol haritası verebilirmisiniz? Yani formatlarken her şeyi kaldırmı demem...
  2. X

Windows 10 formatlama

Oyunlarda son günlerde gpu kullanımım azaldığı için format atmam gerekiyor ve usbsiz yapmak istiyorum. Windows 10u formatlarken neye basmam gerekiyor? Driverlar ve ana windows duşunda herşeyin silinmesini istiyorum.Bana bir yol haritası verebilirmisiniz
  3. X

gpu ve cpu kullanımında düşüş var

Selamlar. Sistemimi 1 buçuk aydır kullanmaktayım herhangi bir sıkıntım yoktu ama 4-5 gün öncesine kadar oyunlarda grafik derecesi(ultra/low/medium gibi) ne olursa olsun %99-%95 arası kullanırdı.Ancak son günlerde oyunlarda v-Sync kapalı olmasına rağmen oyunlar düşük gpu kullanıyor(Hepsi değil.)...
  4. X

4-5 gün içerisindeki cpu gpu kullanımı

Selamlar. Sistemimi 1 buçuk aydır kullanmaktayım herhangi bir sıkıntım yoktu ama 4-5 gün öncesine kadar oyunlarda grafik derecesi(ultra/low/medium gibi) ne olursa olsun %99-%95 arası kullanırdı.Ancak son günlerde oyunlarda v-Sync kapalı olmasına rağmen oyunlar düşük gpu kullanıyor(Hepsi değil.)...
Top Bottom