Arama sonuçları: *

1. Buraku3

Bu kasa ne kadar eder?

Donanım arşiv Abdullah abinin birkaç sene önce topladığı sistemi aynı şekilde parçaları değiştirmeden almıştım ben şimdi aynı şekilde kasayı saticam ne kadara satayım ? . Parçalar video altında yazıyor
  2. Buraku3

Ekran kartı fan sesi sorunu

arkadaşlar merhaba md 2 sistemdeki tüm parçalar vardı bende geçen sene toplamıştım. suan resimde yazan 1650 süper 4 gb yerine 1660 süper 6 gb ve ryzen 3 3100 yerine ryzen 5 4500 ile değiştirdim ve oyunlarda cok fazla fan sesi alıyorum bunun nedeni dar boğaz yapması mı acaba nasıl giderebilirim...
  3. Buraku3

Anakart, ekran kartı ve işlemci uyumluluğu

Arkadaşlar Asus prime b450 mk 2. Versiyon anakart var bende. Ve elimdede ryzen 5 5500 , GTX 1660 6 GB 2 fanli ekran kartı var. Uyumlu olur mu bu bileşen?
  4. Buraku3

MD 2 sistem değişiklikle ilgilidir

Arkadaşlar 2 sene önce çıkan Md 2 sistemde kullanılan bütün bileşenleri aynı şekilde almıştım ve kullanıyodum. Ryzen 3 3100 ve Asus phoneix 1650 süper OC yi sattım. Ve şimdi yeniden alacağım ikisini. Acaba ryzen 3 3100 ün bı üst modelini ve 1650 nin bı üst modelini alsam olur mu? Ve uyumlu olur...
  5. Buraku3

Md 2 sistemde kullanılan LG GL24 650 b monitör ses sorunu

Merhaba. MD 2 sistemde kullanılan monitörden nasıl ses alabilirim? Ses çıkmıyor
  6. Buraku3

Yeni kurulmuş bilgisayarda yapılması gerekenler nelerdir?

Toplama bir bilgisayar aldım kasa montajını yaptım ve kasayı çalıştırdım. Şimdi bios güncelleme yapacaktım ama asusun sitesinde en güncel biosun beta sürümü olduğunu gordum ve bios güncellemesi yapmadım beta olduğu için. Ne yapmam gerekiyor. Ve bir sorum daha var usb ye windows 10 attim Onu da...
  7. Buraku3

Yeni toplaman pcye windows kurma sırasında hata aldım

Merhaba. Yeni topladığım bilgisayarı montajladım ve açtım. Başka bir pc den usb belleğe windows 10 uda attım ve bilgisayara taktım ve bu hataları aldım acaba bir bilgisi olan varmıdır 1610806147
  8. Buraku3

Sharkoon lit 100 argb oyuncu kasası fonksiyon arızalı mı

Arkadaşlar fotoğrafta da görüldüğü gibi yeşil aydınlatma var sadece bunun fonksiyonlarında nasıl değişiklik yapicam. Kasanın üstündeki tuşa basıyorum pc kapanıyor fonksiyonlar arasında geçiş yapamıyorum 1610798558 .
  9. Buraku3

Sharkoon lit 100 kasası kontrolcü hatalı mı?

Meraba fotoğraftaki giriş kırık mı yoksa böyle mi olması gerekiyor . Kırıksa bu sorunu nasıl giderebilirim? Sadece bu bölgeyi değiştirmek yeterli mi yoksa kasa çöp mü? Ve o kırık yer ne işe yarıyor?
  10. Buraku3

Kasa arkasındaki kontrolcüde sorun olabilir mi?

Yeni bir pc topladım ve kasanın arkasındaki kontrolcülerden biri kırık sanki ya da öyle mi bilmiyorum. Bunun ne gibi bi işlevi vardır acaba. Sistem (md 2 sistem bileşenleri)
  11. Buraku3

Yeni bilgisayar toplandıktan sonraki işlemler nasıl olmalı?

Arkadaşlar hayırlı geceler . Md2 sisteme yetişemediğim için abdullah abininde dediği gibi tüm bileşenleri değiştirmeden aynı şekilde yan sekmede topladım ve tüm parçalar geldi montajını yaptım. Şimdi ilk kez açtım ekranı ve bios güncellemesi yapmam gerekiyor mu ? Windows ekranına gitmek için ne...
  12. Buraku3

Kasa montajı yaptıktan sonra görüntü neden alamıyorum?

Yeni bir bilgisayar topladım. Kasa montajını falan yaptım çalıştırdım ama monitöre ggörüntü gelmiyor. Yani yeni bir bilgisayar topladıktan sonra windows sayfasına gitmek için ne yapılmalı
  13. Buraku3

MD2 sistem monitor kasa bağlantı kablosundaki sorun nasil giderilir ?

Arkadaşlar md2 sistemde kullanılan kasa ve monitör birbirine uymuyor yani kablonun bir ucu monitöre uuyuyor ama kasaya uymuyor nasıl olur böyle bişey?
  14. Buraku3

MD2 sistemin parçalarını teker teker alsam Vatan PC'ye montajlatabilir miyim?

Arkadaşlar hayırlı akşamlar öncelikle :) Ben MD2 sistemini topladım. Acaba kasayı ve bileşenleri herhangi bir vatan bilgisayar mağazasına götürsem montaj, bıos, ve windows kurulumu yapılabiliyor mu ? Benim için en önemlisi montaj ve bıos ayarı. ve ücreti ne kadar? veya bana üşenmeyip baştan...
Top Bottom