Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Mavi Ekran Sürekli Mavi Ekran yiyorum

Mavi ekran yediğim için format attım format atarken bile bir ton mavi ekran yedim şuan düzgün gibiydi tekrar yedim durdurma kodu : KMODE_EXCEPTİON NOT HANDLED
  2. Bulkyapanobez

Tüm dosyalarda hata alıyorum

İyi günler, pc e ne yüklersem yükleyeyim sürekli hata alıyorum buna steam valorant discord dahil. Rar'dan dosya çıkarırken istisnasız hata alıyorum. Ekran görüntülerini attım.Dün olmaya başladı sabah sistemi formatladım fakat yine aynı
  3. Bulkyapanobez

Çözüldü✓ PC durduk yere sürekli donuyor

PC sürekli donuyor masaüstünde veya herhangi bir yerde mouse takılıyor bir şey yapamıyorum sebebi nedir sizce
  4. Bulkyapanobez

Fan kablosu nereye takılmalı ?

İyi günler thermaltake model kasam var ve kasa fanları sisteme takılı, fakat sürekli aynı rom şeklinde dönüyor ve hiç bir şekilde etkileşime geçemiyorum. Şuan kasayı söktüm fan 3 pinli ve direkt olarak PSU ya bağlı fakat PSU kablosu 2 pinli yani fan'ın 1 Pini boşa çıkıyor niye böyle ? Siyah...
  5. Bulkyapanobez

Laptop açma tuşu lehimleri

Laptopun anakarta bağlı olan açma kapama lehimleri fotoğraftaki gibi söküldü. Bilgisayarcıya götürsem yapabilirler mi ?
  6. Bulkyapanobez

Nasıl ram almalıyım ?

HP 1035ST Model laptopunu kullanıyorum içinde 1GB 1Rx8 PC3 - 2 GB 2RX8 PC3 Ram var. Ben 8 GB ram almak istiyorum fakat hangisi uygun hangisi değil bilmiyorum. Arkadaşımda 4x2 PC3L Ram vardı fakat çalışmadı.
  7. Bulkyapanobez

R7 240 Ekran Kartım Görüntü Vermiyor

İyi günler dün yeni bir sistem topladım fakat ekran kartım görüntü vemiyor. Sistemim : Ryzen 3 3100 B450 m a pro Max Asus r7 240 Xpg gammix d30 8x2 Kartımı monitöre VGA kablosu ile bağlıyorum. Tüm fanlar çalışıyor fakat ekran kartından tık yok
  8. Bulkyapanobez

Kasa anakart uyumluluğu

anakartim ile kasam uygunmudur ?Elimdeki anakart: https://www.sinerji.gen.tr/msi-b450m-bazooka-v2-3466mhz-oc-rgb-m2-am4-matx-anakart-p-29008?utm_campaign=cpcDynamic&gclid=CjwKCAjwy42FBhB2EiwAJY0yQtxHHJo_Mq-jdB1Eb5Vfczg2_dcMlz4IIBH52uCe-6Eq4Ofek26SnRoCniwQAvD_BwE Yakında gelecek olan kasa...
  9. Bulkyapanobez

AppData klasör konumu değiştirme

İyi günler, 250 GB SSD'm var ve sadece Windows kurulu. AppData klasörüne girdiğimde "Local" klasörünün 42 GB yer kapladığını görüyorum. Bu klasörü SSD e değil de HDD e nasıl kurarım oyunlar bozulmadan ?
  10. Bulkyapanobez

Laptobum ne kadar eder ?

Lenovo z5070: CORE İ7 4510U 2.0GHZ 8GB ram 1TB SSHDD Nvidia GT820M
  11. Bulkyapanobez

Bilgisayar kapanma sorunu

İyi günler,bundan bir kaç gün önce sistem topladım fakat masaya vurulduğunda veya kasayı sarstığımda monitör donuyor kasa çalışmaya devam ediyor fakat ne ses var ne bir şey
  12. Bulkyapanobez

İnternet bağlantı sorunu

Evimdeki internet 1000 mgbt fakat kasaya lan kablosu ile bağladığımda 100 görüyorum
Top Bottom