Arama sonuçları: *

1. C

3 tane ROG XG27ACS monitör aldım, 1inin ekranında görüntü bozuluyor

merhaba , rog xg27acs 3 tane monitör aldım 3üde aynı anda geldi açtım, sağa koyduğum monitörde ekteki gibi problem oluyor ne yapacağım bilemedim çizgiler belirip gidiyor aralarında dp kablosu değiştim düzelmedi, farklı bir güç kablosu taktım düzelmedi. g-sync vs açık kapalı dedim düzelmedi ne...
  2. C

alt tab atınca fps saçmalığı

lol oynuyorum oyun içinde dikey senkron kapalı şekilde, 200fpse sabitledim, 3 monitör kullanıyorum alt tab atıp gelince monitörün hzsi yani 165e sabitliyo kasma hiss igeliyor alt tab atıp tekrar giriyorum bikaç kere öyle 200e cıkıyor napacaz 1722811551 oyunu tam ekranda oynamıyorum, çerçevesizde...
  3. C

EKRAN KARTIMI, İŞLEMCİMİ NASIL PCIEXPRESS 4.0 KULLANABİLİRİM?

Başlıkta yazdım, gpu-zde ekran kartımın pcie 2.0da kullandığını ama 4.0 desteklediğini gösteriyor, sistemim; 4070 7800x3d 5600mhz ddr5 16x2 Asus Rog Strix B650E-F Gaming Wi-Fi yardımınızı bekliyorum
  4. C

ekran kartım pci-e 2.0la çalışıyor

asus b650e-f ana kart, 7800x3d işlemci 4070 ekran kartım var gpu-z de 4.0 desteklediğini ama 2.0da çalıştığını gösteriyor nasıl düzgün çalıştırabilirim?
  5. C

bilgisayar açılırken pciex16 sorunu gen 3

the first pcie x16 link speed has been modified to gen 3 f1 run to setup diyor pcyi açarken, 7800x3d 4070 sistemim var ddr5, f1 bastım biosa attı ne yapmam gerekiyor
  6. C

bluetooth sorunu yaşıyorum w11

dongle'ımda var, tplinkin sistem değiştirdim şimdi bağlanıyorum ses kesile kesile geliyor, Harman kardon aura studio 3, şu uyarıyı gideremedim bi türlü kafayı yicem
  7. C

yeni sistem kurdum bu görseldeki nedir

4070, 7800x3d,asus b650e-f var bu görünen diğer gpu nedir?
  8. C

Mesh kasamın önündeki 3 fanda sorun var

3 tane üst üste fan var, ilk aldığım zaman kasayı ortadakinden ses geliyodu takılma gibi bende gücünü kestim kablosunu cıkarıp birinden daha gelmeye başladı ne yapmamı önerirsiniz? KAsa yerde ve çok tozlanıyor ara ara temizliyorum bununla ilgisi olabilir mi? 1708540251 Not, garantiye gönderemem...
  9. C

yepyeni pc çok geç açılıyor

sıfır windows 11 kurdum tüm driverlar kurulu chipsetine kadar. pc geç açılıyor 30sn falan sürüyo masaüstünün gelmesi daha önceki pcmde 10 sn sürüyodu neden olur bu? başlangıç uygulamalarıda çok az
  10. C

bilgisayarım geldi kurdum şimdi napalım

tüm ayarları yaptım, driverler vs güncel. pcde herhangi bir problem var mı nasıl anlarız? 4070 ve 7500f
  11. C

bilgisayarım ne kadar eder?

amd ekran kartında türlü türlü sorunlar yaşıyorum ddr5 intel+nvidia sistem alacağım satıp, biomdaki sistem ne kadar eder kasa olarak
  12. C

youtubeda büyük ekran sorunu

videoyu büyütünce video donup kalıyor deliricem, 3 ekranımda da böyle. küçültünce direkt devam ediyor
  13. C

en temiz şekilde pc nasıl baştan kurulur?

pcme format atmak istiyorum windows 11, herşeyi en temiz şekilde sorunsuz şekilde kurmak istiyorum nasıl bi yol izlemeliyim? usb'im var
  14. C

bilgisayar sürücülerini güncelleme

pcdeki tüm sürücüleri toplu şekilde nasıl güncelleriz? bir app varmı driver boosterı biliyorum ama onu da önermiyorlardı
  15. C

bilgisayar donup kalıyor

loldeyken bir anda dün de bugün de tüm pc dondu, biografimde sistemim var, ısı değerlerinde problem yok 50 derece işlemci 50 derece , tüm ekranlar donuyor sadece pcden ses geliyor sorun ne olabilir anlayamadım
  16. C

2k monitör ve 1080p monitör sorunu

ortada 2k sağda solda 1080p monitör var, bazı uygulamalar açılınca bulanık oluyor böyle basic uygulamalar, bunun nedeni nedir
  17. C

biomdaki yepyeni pc kasıyor windowsta, format atıcam

usb ile bi format atayım diyorum, ne yüklememi önerirsiniz 10 kasyıordu 11 yaptım daha kotu oldu format atıcam. hangi windowsu kurayım böyle lag oluyor windowsta gezinirken
  18. C

windowsum kasıyor? çıldırcam

biomdaki sistem var, windowsum kasıyor alttan sekme açınca falan laglı geliyor deliricem artık. sorun ne olabilir? oyunlarda falan performans olması gerektiği gibi. 3 monitör kullanıyorum windows 10 pro
  19. C

bilgisayarım geldi, tüm ısı değerlerini nasıl kt edicem

qp gamingden perşembe günü aldıgım sistem bugün geldi, r5 5600x, rx6750xt 16gb 3600mhz rgb corsair, asus b550m anakart, tüm ısı değerlerini kolayca nasıl görebilirim?
  20. C

kablolama düzensizliği yasıyorum

Çok fazla kablo var masanın altında, bu kabloları nasıl düzenleyebilirim? Ayrıca 5+1 hoparlör var. Subwoofer ve 3 tanesini aşağıda 2 tanesi masanın üzerinde.
Top Bottom