Arama sonuçları: *

1. sqarex

GTX 1050 Ti ve i3 10100F sistemde oyunlarda FPS düşüşü, donmalar ve takılmalar

Selamlar, bilgisayarımda sebepsiz yere takılmalar, donmalar ve FPS düşmesi gibi şeyler oluyor. Masaüstü kullanıyorum. Sistem özelliklerim: Intel i3 son nesil işlemci, 8 GB RAM, GTX 1050 Ti ekran kartı
  2. sqarex

Ekran Donması ve Takılması Yaşıyorum

Selamlar, bilgisayarımda sebepsiz yere takılmalar, donmalar ve fps drop gibi şeyler oluyor. Masaüstü kullanıyorum. Sistem özelliklerim: Intel i3 son nesil işlemci, 8GB ram, GTX 1050 TI ekran kartı
  3. sqarex

i3+GTX 1050 Ti İle Valorant'ta Drop Yiyorum

Selamlar, Valorant oynarken sürekli ve gereksiz yere droplar yiyorum. Ve bu benim aşırı canımı sıkıyor. Sistem Özelliklerim: 8GB Ram GTX 1050 TI Ekran Kartı Intel i3 İşlemci
  4. sqarex

Donma ve Seste Takılma

Selamlar, masaüstü bilgisayarımda anlık donma ve seste kasılma oluyor. 1-2 keresinde bilgisayar bile kapandı. Bir de League of Legends oynuyorum, bunu yaşadığımda bazen oyundanda atıyor. Son 2 haftadır falan yaşıyorum bunu, neden olabilir? Ne yapabilirim?
  5. sqarex

Donma ve Seste Takılma

Selamlar, masaüstü bilgisayarımda anlık donma ve seste kasılma oluyor. 1-2 keresinde bilgisayar bile kapandı. Bir de League of Legends oynuyorum, bunu yaşadığımda bazen oyundanda atıyor. Son 2 haftadır falan yaşıyorum bunu, neden olabilir? Ne yapabilirim?
  6. sqarex

Donma ve Seste Takılma

7. sqarex

Donma ve Seste Takılma

Top Bottom