Arama sonuçları: *

1. zcihatz

Neden böyle oluyor video izlerken kareler çıkıyor

Neden böyle oluyor video izlerken kareler çıkıyor yardım edermisiniz 1718906840 format attıkdan sonra oldu önceden de oluyordu ama durmustu
  2. zcihatz

bilgisayar powerboost markasının driver

bilgisayar powerboost markasının driverını nerde bulabilirim kasanın kumandasını kaybettim
  3. zcihatz

windows da 2 oturum var , birine girince diğer oturumda açık oluyor.

bir oturum açtıgımda digeri de otamatik açılıyor bunu nasıl kapatabilirim
  4. zcihatz

nvidia app nasıl kaldırabilirim

nvidia app nasıl kaldırabilirim yardımcı olabilirmisiniz kalkmıyor uygulama program ekle veya kaldır yerinde de gözükmüyor yardım edin lütfen
  5. zcihatz

bilgisayar reboot da kaldı acil yardım

kankalar pc reboot da kaldı klavyede çalışnıyor anlamadıgım bi şekilde bios a da giremiyorum acil yardım
  6. zcihatz

bilgisayar fps yardımcı olumrusnuz

valorantda 400 300 fps alıyorum lolde 130 fps alıyorum ara sıra discord da baya kasıyor yardım edermisiniz format atmalımıyım ekran kartı: rtx 3060 ti cpu: amd ryzen 5 5600 x ana kart: asus aorus b550
  7. zcihatz

anakart bios öğrenme

kankalar anakartım b550 aorus elite v2 fakat bunun rev 1.1 1.2 1.3 1.4 die sürümleri var hangisi die öğrenemiyorum seri taktik 1705854778 https://prnt.sc/BllFOWuiTTkU
  8. zcihatz

bilgisayar çok kasıyor yardım

bilgisayar bu aralar çok kasıyor after burner ayar verebilirmisiniz ranked da breeze de yayın açarken 140 200 fps alıyorum 1705746263 yardım edicek varmı ?
  9. zcihatz

valorant fps aşşşşırı düşük

fps aşırı düşük herşeyde yardım edermisiniz lütfen
  10. zcihatz

google sizdede kasıyormu acaba??

google bende şuanda baya kasmaya başladı özellikle youtubede sizdede kasıyormu
Top Bottom