Arama sonuçları: *

1. pLowstone

Eski monitörde ses sorunu

Arkadaşlar VGA girişli monitör var ve hoparlör yok bu ses sorununu başka bir yöntemle çözebilirim diye düşündüm o yüzden tavsiye istiyorum. Ekran kartında VGA girişi ve HDMİ girişi var ama monitörde yok. Ses sorunu jak kablosu ile çözülebilir gibi alternatifler görmüştüm. PC, arkadaşıma ait...
  2. pLowstone

2x16 GB Dual channel yaptım hala FPS düşmesi yiyorum

Dual channel yaptım laptopu 1660 Ti var 6 GB. 2x16 GB RAM var herhangi bir oyun için geçerlidir evet ama LoL gibi düşük oyunlarda bile FPS'ime anlam veremiyorum yardıma ihtiyacım var 1 senedir çözemedim. Anlatıyorum olayı; Arkadaşlar 1x16 GB olarak geldi laptop elime 2 sene oldu kullanıyorum...
  3. pLowstone

Bu performansın sebebi ne olabilir arkadaşlar?

Görsel olarak 3 adet örnek verdim, en sonda ki ESC'de menüdeyken olan FPS. İşlemci ekran kartını besleyemediğinden olabilir mi veya oyunla mı alakalı gerçekten. Sistemim imza da var. Oyun: The Last of Us'ı (PC versiyon)
  4. pLowstone

Resim de ki hatayı çözebilen var mı?

Arkadaşlar şu hatanın çözümünü söylebilecek var mı? Isdone.DLL ve Unarc.DLL'yi de yükledim yine hata veriyor.
  5. pLowstone

Arkaplanda çalışan uygulamalar

Son 2 gündür başladı dün windows güncellemesi yaptım ondan sonra mı oldu bilmiyorum. Bugün de FPS arttırmak için nvidia ayarlarını değiştirmiştim kontrol panelinden farklı bir ayar mı açtım da Harici kartıma yük biniyor?
Top Bottom