Arama sonuçları: *

1. Sektor

PC mikrofonu okumuyor

Gördüğünüz gibi hat girişi takılı değil diyor ama takılı kulaklık çlışıyor ama mikrofon çalışmıyor
  2. Sektor

BİLGİSAYAR KASASI NASIL TEMİZLENİR?

Arkadaşlar Selam. Kasayı Alalı Hatrı Sayılır Bir Süre Oldu Ve Ben Hiç Temizlemedim (evet içerde oluşmuş koloniyi bende tahmin edebiliyorum) ve buna bir el atmam lazım ama zarar vermeden düzgünce nasıl yapabilirim? Bir De termal macun önerisi istemek durumundayım.
  3. Sektor

DİRECTİX İNDİRME HATASI

Bu hatanın sebebi nedir? pc ye format attım attıktan sonra lol de d3dx9_39 hatası verdi bende dll yi internetten indirp attım ama daha sonra yine aynı hata oldu bu seferde böyle çözmeyi denedim ama hata veriyor
  4. Sektor

PC DE VİRÜS MÜ VAR YARDIM

Pc yi sıfırladım ama hala benim haricimde guest yazan bir hesap var
  5. Sektor

GEFORCE EXPERİENCE AÇILMIYOR OYUNLAR SABİT 30FPS

Arkadaşlar Geforce experience açılmıyor ve oyunlarda 30 50 fps sabit alıyorum driverleri yeniden kurdum olmadı sildim tekrar yükledim nvidia programlarını yine olmadı acil yardım
  6. Sektor

windows 8.1 bağlantı yok hatası

Arkadaşlar Windows10dan win8.1e geçtim a sadece ethernet var ama bana wifi lazım ama oda yok yardım edin lütfen
  7. Sektor

bulut dosya sağlayıcısı çalışmıyor sorunu

Bu hatayı nasıl çözebilirim
  8. Sektor

Pcmin driverlarını nasıl güncelleyebilirim?

Başlıkta söylediğim gibi pc deki pil ağ bağdaştırıcı gibi şeylerin driverlarını güncellemek istiyorum ama nasıl yapılıcağını bilmiyorum ve driverlar baya eski şu an mesela en son sürüm diye kullandığı 2006 da gelen bir driver
  9. Sektor

Tomb raider oyundan atma sorunu

Arkadaşlar tomb raider sürekli oyundan atıyor sistemimde yetiyor neden böyle oluyor?
  10. Sektor

Hangi windows sürümünü kullanmamı önerirsiniz?

Sistemim:4GB ram gt920Mx i3 6006u 1tb hdd
  11. Sektor

Funmark testim nasıl?

normalmi
  12. Sektor

Geforce Experience kayıt almama sorunu

Geforce Experience de ekran kaydı almama izin vermiyor sistemim:GT920Mx i3 6006u 4 gb ram
  13. Sektor

aynı pc de hem win 7 hemde win 10 kullanılabilirmi?

bir pc de istersek hem win 10 hemde win 7 olabilirmi?
  14. Sektor

Cmd ye bu komutları yazdım pc yavaşladı

chkdsk /r /f sfc /scannow DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth DISM.exe /Online /Cleanup-image /Scanhealth DISM.exe /Online /Cleanup-image /RestoreHealth cipher/w:c ipconfig /flushdns
  15. Sektor

işlemciyi anakarta takmak

Bir arkadaşım apu sistem almış ama işlemcinin stok fanını nasıl takıcağını bilmiyor yani takmaya çalışıyor ama yapamıyor işlemci=r3 3200g anakart=Biostar A320
  16. Sektor

Sağ tık atınca masaüstü donuyor

Arkadaşlar sağ tık atınca masaüstü donuyor neden?
  17. Sektor

Çözüldü✓ Masa Üstüne Erişemiyorum ve Hiç Bir Şeye Tıklanmıyor

Arkadaşlar masa üstündeki hiçbir uygulamaya hatta masa üstünün kendisine bile erişemiyorum neden hiçbir şeye tıklanmıyor??
  18. Sektor

EKRAN KARTI VRAM YÜKSELTME

Arkadaşlar bir video izledim ve videoda adam kayıt defterinden HKEY_LOCAL_MACHİNE/System/ControlSett001/Control/Windows kısmına gelip CSDVersion mudur nedir ona tıklayıp 0 yazan yere 300 yazıyo ve pc hızlanıyor diyor doğrumu?
  19. Sektor

Pc açıldıktan sonra siyah ekranda kalıyor yardım

Arkadaşlar pc nin çözünürlüğü değiştirdim sonra pc siyah ekranda kaldı yeniden başladım şifreyi girdim ama sonra siyah ekranda kalıyor napıcam
  20. Sektor

GÖREV ÇUBUĞUNDA ETKİLEŞİME GİREMİYORUM

Arkadaşlar görev çubuğundaki hiçbirşeyle etkileşime giremiyorum mesela wifi ve ses ayarları bu neden
Top Bottom