Arama sonuçları: *

1. A

Experienceden Güncelleme Yapınca Windows'un Sürümüyle Uyumlu Değildir Hatası Veriyor

ekran kartı sürücülerini geforce experience den yapınca indir butonuna basıyordum hızlı kuruluma geçmiyordu sürücü indirme işlemi başarısız uyarısı veriyordu. geforce experience yi silip tekrar kurdum. bu sefer hızlı kurulum ekranı geliyor ama windowsun bu sürümüyle uyumlu değildir hatası verip...
  2. A

Gtx 1660ti İ5 11400f Sea Of Thieves kasma sorunu

Dostlarım yeni sistem aldım. özellikleri yukarıdaki gibi. sot oyununda oyunun sağladığı full ayarlarda 60 ile 100 fps arası oynuyorum. yer yer de 37 fps lere düşüp kasma yapıyor. pc demi sorun var yoksa bu normal mi anlamış değilim. yardımcı olur musunuz
  3. A

World Programları full nasıl indirilir

yardımcı olur musunuz proje yapıcam yarına. yeni pc aldım ve world programları yok. ücretsiz bi şekilde nasıl full indirilir ?
  4. A

Gtx 1660ti düşük kullanım sorunu

Gta 5 en full ayarlarda story modda %70-%80 arası kullanıyor ara sıra %50 lere düşüyor ekran kartı kullanımı. bu bir sorunmudur ? çünkü bildiğim kadarıyla %99 sınırına dayanması gerekir o ayarlarda ekran kartı: asus tuf gtx 1660ti evo top edition
  5. A

Etherner girisinin orda sarı ışık yanıp sönüyor

Etherner girisinin orda sarı ışık yanıp sönüyor. Bu ne anlama geliyor ? Gta 5 indirirken basladi. (Pc yeni) Anakart asus b560m-p si
  6. A

Yeni pc aldım. Ethernet sürücülerinde sıkıntı var. Bağlanmıyor

Yeni bilgisayar aldım itopyadan. Etherneti takinca bağlanmiyor. Aşağıya resimleri bırakicam yardimci olur musunuz lutfen Anakart: Asus b560m psi Fotograflar bulanik yukleniyor nedense. Aygit yoneticisinden ag bagdastiricilarinin hepsi guncel ama diger aygitlar diye bolum var orada -bilinmeyen...
  7. A

Yeni pc aldım. Ethernet çalışmıyor

Yeni bilgisayar aldım. Elime ulaşır ulaşmaz açtım. Ethernet kablosunu taktim ama bağlanmadi. Sorun gidet yaptığımda sürücü bulunamadı diyor. Aldığım yer : İtopya
  8. A

Asus tuf ekran kartı güç girişinde yanan ışık

Yeni sistem topladim. Fisi takınca ekran kartinin guc girisinin ustunde beyaz bi isik yaniyor. Bu bir sorun oldugunumu gistermektedir acaba ? Ekran karti : Asus tuf gtx 1660 ti evo top edition
Top Bottom