Arama sonuçları: *

1. K

Mavi ekran hatası minidump

Merhaba, iyi akşamlar. Bilgisayarda sürekli ya arkadaşımla konuşurken ya da müzik dinlerken vb. işleri yaparken mavi ekran yiyorum. Minidump dosyamıda bırakıyorum: https://drive.google.com/drive/folders/1_0_IQTTU_5V2ht4zXvOFNB-R3EKMnezv?usp=sharing Bu mavi ekranın sebebi nedir ve ne yapmalıyım...
  2. K

Video İzlerken ve AFK'yken Mavi Ekran Hatası

Merhaba. Sürekli video izlerken ve afk'yken mavi ekran hatasıyla karşılaşıyorum. Oyun oynarken hiç karşılaşmadım. Denediğim yöntemler: 1) Ekran kartı sürücülerini DDU ile kaldırıp tekrar kurmak. 2) Chipset yazılımını güncellemek. 3) BİOS'u güncellemek. 4) Windows'un RAM testini yapmak (bir...
  3. K

Mavi Ekran Pc'de yalnızca video izlerken ve Afk'yken mavi ekran yiyorum.

Merhaba. Bilgisayarda sürekli video izlerken ya da AFK iken mavi ekran hatası yiyorum. Oyun oynarken hiçbir zaman yemiyorum. Bir sürü yöntem denedim ancak hiçbiri işe yaramadı. Denediğim yöntemler şunlar: 1) Ekran kartı sürücülerini DDU ile kaldırıp tekrar kurmak. 2) Chipset yazılımını...
  4. K

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege sistemim iyi olmasına rağmen FPS sorunu

Merhaba, başlıkta da gördüğünüz üzere Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununda sistemim iyi olmasına rağmen FPS sorunu yaşıyorum. Dün sabah saatlerinde sorunsuz bir şekilde FPS'im yüksekken oynuyordum. Ancak dün akşam ve bu sabah girdiğim maçlarda FPS'im maksimum 50'yi görüyor. Oyun içinde FPS...
Top Bottom