Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Çözüldü✓ BU UYARI NEDİR DÜN YOKTU

Dün yoktu bugün açtıgımda geldi kapatiyorum ama restart attigimda geri geliyor 1718129248
  2. McQueen95

EVDE WCNİN LAMBASINI AÇINCA MONİTÖR KAPANIYOR :D ?

Arkadaşlar oyun oynarken sürekli ekran 10 saniyeliğine gidiyor geliyordu bir kaç gündür de bunu araştırıyodum bugün youtubede takılırken kardeşim wcnin lambasını açtı aynı anda monitör kapandı. Denemek için 2 dk sonra tekrar kardeşime lambayı yak dedim ve aynı şekile 10 saniyeliğine siyah ekran...
  3. McQueen95

APU SİSTEMDEN EKRAN KARTINA GEÇİŞ

Arkadaşlar merhaba Ryzene 5 3400G kullanıyordum geçen hafta msı 1660 TI OC aldım direkt taktım kasaya. Kardeşim grafik birimini iptal etmen gerekiyor gibisinden bir şey dedi ben de anlamadım. Şimdi benim bir ayar yapmam gerekiyor mu yardımcı olabilir misiniz
  4. McQueen95

165 HZ Monitör max 144hz veriyor ?

Herkese merhaba arkadaşlar rampage rm - 165 kullanıyordum bu güne kadar apu sistem kullandığım için 120hz de kullandım. Dün MSI 1660 Ti OC ekran kartı aldım bilgisayarcıdan da bir tane display kablosu aldım. Görüntü ayarlarından 165hz yi seçtiğimde ekran 10 saniye kararıyor ve geri açıldığında...
  5. McQueen95

Ryzen 5 3400G GPU Uyumu

beyler apu kullanıyorum Ryzen 5 3400G msı 1660 super takıcam darboğaz vb bir problem yaşar mıyım ? kardeşim de ryzen 5 3600 kullanıyor msı rtx 3080 takmayı düşünüyor bu darboğaz yapar mı ?
  6. McQueen95

AMD R5 3400G APU YA HANGİ EKRAN KARTINI TAKABİLİRİM ?

RYZEN 5 3400G KULLANIYORUM GİGABYTE B450M S2H V2 ANAKART 2X 8GB RAM 3200 MHZ RAM GAYET GÜZEL OYNATIYOR VALO 250 FPS GTA 5 FİVEM FALAN SORUNSUZ OYNUYORUM HATTA CREATİVE CLOUD UYGULAMALARINI KASMADAN KULLANABİLİYORUM AMA ARTIK AYNI ANDA Bİ KAÇ PROGRAM AÇIK OLDUĞUNA İŞLEMCİ ZORLANIYOR DÜŞÜK...
  7. McQueen95

PCNİN YAKININDA S*GARA İÇMEYİN !

Geçen sene burada konu açmıştım arkadaşlar pc oynarken çok sigara içiyorum ve kasa dumanı olduğu gibi içine çekiyor , pcye zarar verir mi gibisinden. Birçok arkadaş pek bir şey olmaz , Kasa pasif içici mi , adam kendinden önce bilgisayarını düşünüyor vs vs gibi birçok komik yorumlar yapmıştı...
  8. McQueen95

Gigabyte b450m s2h v2 DOĞRU ETHERNET DRİVERİ

Bu anakartın internet driverini nerden bulabilirim doğru driveri bulabilecek var mı 500 mbps olan interneti şuan 90 mbps alabiliyorum
  9. McQueen95

Steelseries GG yazılımından anlayan ?

Dün nova 1 kulaklığım geldi ama mici çok kötü ayar yapılmalı falan dendi uygulamayı indirdim engine kısmında kulaklık gözükmüyor sonar sistemi sürekli hata veriyor pcde bir sürü aygıt var gibi sürekli ya mic gidiyor ya oyun sesleri gidiyor yardımcı olabilecek var mı
  10. McQueen95

ARKADAŞLAR VİRÜS MÜ YEDİM ?

Arkadaşlar 1 saat önce valo girdim oyun sesi var ama takımdakilerin sesi gelmiyor)solda konuşanların nicki gözüküyor) benim ses de onlara gitmiyor neyse valo bozuktur diyip dc geçtim dcde de mic çalışmıyor discord uyarı veriyor mikrofonundan ses alamıyoruz diye pcyi kapa aç yaptım düzelmedi...
  11. McQueen95

PCYİ KAPATINCA EKİPMANLAR KAPANMIYOR

Arkadaşlar pcyi kapatıyorum kulaklığımın ışığı hiç sönmeden sürekli yanıyor pcyi ilk kapattığımda klavye ve faremin ışıkları yanmıyor ama klavyede bi tuşa bassam fareyi de azıcık oynatsam ışıkları yanıyor pcyi kapatıp açana kadar sönmüyor bunları nasıl pcyi kapatına sönecek hale getiririm ?
  12. McQueen95

format sonrası indirecegim driverlar

pcye format attıktan sonra cs 250 fpsden 80 e düştü valo 120 fpsden 140 a çıktı ama sürekli drop yiyorum işlemci ryzen 5 3400g anakart gigabyte b450m s2h v2 driver olarak ne indirmem gerekiyor bi kaç kişi bu yüzden sorun yaşadığımı soyledi
  13. McQueen95

indirilen dosyaları açamıyorum

arkadaşlar driver veya benzeri bişey indirdiğim zaman kurmak istediğimde rar seçeneği gelmiyor nasıl çözerim bunu
  14. McQueen95

FORMAT ÇÖZÜM OLUR MU ?

Arkadaşlar 2021 ocak ayında apu sistem dizdim ryzen 5 3400G 8x2 3200 mhz ram ssd hdd 7200 rpm vesaire son 3 4 aydır pc takılıyor bazı oyunlarda 40 50 fps düşüşü yaşıyorum hiç torrent vb forumlardan gereksiz dosya indirmedim steam gibi platformlardan indirip oynuyorum virüs olacagını da...
  15. McQueen95

garip bi şekilde kapanan pc

csgo oynarken bi surf mapi bulduk oynuyoruz ediyoruz güzelce lakin mapin belli bi merdivenleri var o merdivenlere gelince pc bi anda kapanıyor (power tuşu kapanmış gibi kasa klavye mouse pat diye gidiyor) buna benzer bi kac harita daha var onlarda da aynısı oluyor csgo mapiyle pcnin ne alakası...
  16. McQueen95

System.conf dosyası

masaüstüne her pcyi açıp kapadığımda system.conf adlı bi dosya geliyor her sildiğimde geri geliyor nedeni ne olabilir
Top Bottom