Arama sonuçları: *

1. A

Monitörde Çıkan Leke

Merhaba herkese iyi günler. Bugün normal bir şekilde oyun oynarken birden ekranımın üstünde böyle bir şey gördüm bu nedir? tamir edilebilir mi yoksa teknik servise mi yollamalıyım monitör sıfır ve bu sorun birkaç ay önce daha olmuştu ama üstüne az bastırdığımda düzelmişti sorun tam olarak nedir...
  2. A

Ses Sorunu Kulaklık

Herkese merhabalar bugün bir sorun yaşamaya başladım bilgisayarımdaki jak girişlerine 3 farklı kulaklıkta denedim ancak tüm kulaklıklarda ses sadece sol taraftan geliyor 2 jak girişinide denedim ne yapabilirim
  3. A

Güçlü Sistem Düşük FPS sorunu

Eylül ayında topladığım bilgisayarımda pubg 100 150 arası fps alıyorum csde 300 üstüne çıkmıyor fiyata göre çok düşük kalıyor bilgisayarımın özellikleri şu şekilde: MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı INTEL Core i9 9900K 3.6GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1151 14nm...
  4. A

Kulaklığıma Cızırtı Geliyor

Kulaklğıma bilgisayarı toplattığımdan beri bir cızırtı geliyor ne yapablirim
  5. A

Bilgisayardan gelen rahatsız edici ses

Herkese iyi günler öncelik 3 ay önce toplattığım fakat aldığımdan beri beni rahatsız eden sistemimin içinden garip bir ses geliyor yaşım küçük bilgisayardanda teknik anlamda anlamam.bende sizlere sormak istedim.Bilgisayarı Toplayan kişi biraz tecrübesiz sanırım kablolamayı berbat yapmış onun...
Top Bottom