Arama sonuçları: *

1. Jhuera

Hp victus hoparlör sesinin az gelmesi sorunu

Merhaba HP Victus 16 laptop kullanıyorum uzun bir süredir karşılaştığım problem mevcut. Ses önceki zamanlara göre az veriyor ve bu çok canımı sıkıyor telefondan açtığım ses bile laptopu 3'e katlıyor öyle söyleyeyim. Örnek vermem gerekirse Spotify'dan şarkıyı direkt başlattığım gibi en yüksek...
  2. Jhuera

Gta5 ve Rdr2 Drop sorunu 3060ti r5 5600

Sorunum başlıkta olduğu gibi 16 gb ram 3060ti r5 5600 Gta ve rdr2 de menüde donma kasma 2 3 fpsler oyun içi fps drop 1 2 lere düşüyor oyun oynatmıyor. Kafayı yemek üzereyim tüm driverlar güncel diğer hiç bir oyunda böyle bir şey yaşamıyorum ne yapabilirim steamdan orjinal her 2 oyunda 100 defa...
  3. Jhuera

r5 5600 , 3060ti işlemci sıcaklık sorunu

Merhaba sistemim r5 5600 xpg 16 gb ram gigabyte 3060ti gaming oc b450m s2h gigabyte msi mag forge 100r God of war denedim işlemci 85 derece gow ultra , dlss quality modunda internetten test videolarını izlediğimde ise 60 70 dereceyi geçmiyor hem 1080p hemde 2k ben ise 1080pde 85 derece sabit ne...
  4. Jhuera

MSİ MAG FORCE M100 TEMİZLEME

Arkadaşlar msi mag force m100 kasam mesh panel olduğu için bayağı tozlandı kapı pencerede açık olduğu için nasıl temizliyebilirim panelin üstüne bezmi süreyim içini açmayı bilmiyorum ya da fön makinesimi tutayım
  5. Jhuera

ARAMA MOTORU YAVAŞ ÇALIŞMA LÜTFEN YARDIM

Arkadaşlar merhabalar chrome opera edge hepsini denedim normal sitelere girerken 1 saniye bile beklemiyorum fakat google girdiğimde bir şey arattığımda 15 saniye bekletiyor aynı şekil üstteki url kısmınada herhangi bir şey yazıp yönlendirdiğimde bunu nasıl çözüceğim rica ediyorum bilen biri yokmu...
Top Bottom