Arama sonuçları: *

1. I

Güç tuşuna bastığımda kasada ki her şey çalışıyor fakat ekran gelmiyor

Herkese merhaba. Güç tuşuna basıyorum kasada ki fanlar ekran kartı fanları ışıklar vs yanıyor ama ekran gelmiyor ekran gelmediği gibi 15 20 saniye gibi süre sonra kendi kendine restart atıyor ellemesem sürekli restart atıyor sorun sizce nedir yardımlarınızı bekliyorum.
  2. I

GameGaraj dan aldığım sistem 4 5 ay sonra hatalar vermeye başladı ne yapmalıyım

Sorum başlıkta ki gibidir ne yapmam gerekiyor fanlar dönmemeye başladı sistem açılırken ekran gelmiyor sürekli parçaları çöz tak yapıyorum nasıl bir yol izlemeliyim
  3. I

Power tuşuna basınca ekran gelmeyip kapanıyor

Herkese merhaba. Bugün geçen haftalardan tekrar eden bir sorunla karşılaştım Power tuşuna basıyorum kasanın RGB aydınlatması işte fanlar dönüyor burada bir sıkıntı yok fakat 20 saniye çalışıyor ekran gelmiyor klavye fareye güç gitmiyor sonra kendi kendine kapanıyor sonra kendini tekrar açıyor bu...
  4. I

Güç düğmesine bastıktan sonra ekran kapanıyor

Herkese merhaba. Güç düğmesine basıyorum kasanın fanları vs çalışıyor rgb falan 15 20 saniye çalıştıktan sonra kendini yeniden tekrar başlatıyor tekrar ekran gelmiyor 15 20 saniyeye aynı senaryo oluyor
  5. I

Monitörde Ufak gidip gelme

Arkadaşlar merhaba. Monitörümde sanki arada bir sanki gidip gelme oluyor ufak böyle ama tvlerde olur ya ufak ekran çok azıcık gidip gelir saliselik gidip geliyor arada sebebi nedir
  6. I

Çift Monitör nasıl yapılır

Arkadaşlar merhaba. Ben çift monitör yapmak istiyorum. Ama ana ekranımda kod yazarken diğer ekranda video izlemek istiyorum bunu nasıl ayarlayabilirim çözümlerinizi bekliyorum.
  7. I

Çift monitör hakkında merak ettiklerim

Herkese merhaba. Yazılım sebebiyle çift monitör kullanmak istiyorum. FPS düşüşü yaşar mıyım yorar mı bilgisayarımı bu tip soruları merak ediyorum cevaplayan herkese teşekkürler. i5 12400F. 8x2 RAM. 500GB SSD. 3060 12 GB.
  8. I

LOLDE AZ FPS ALIYORUM

arkadaşlar merhaba. lolde az fps alıyorum oyun sonlarına doğru 175 e falan düşüyor normal mi işlemci gpu falan çok az kullanıyor %30 25 arası bir kullanımı var normal mi İNNO3D RTX 3060 İ5 12400F GSKİLL RİPJAWAS 8X2 RAM BİOSTAR H610MH
  9. I

BİOSTAR H610M XMP AÇAMIYORUM

ARKADAŞLAR MERHABA SORUM BAŞLIKTA Kİ GİBİDİR YARDIMCI OLUR MUSUNUZ
  10. I

ALT+TAB YAPARKEN GEÇ EKRAN GELİYOR

BEYLER MERHABA OYUNDA ALT TAB YAPARKEN VEYA BAŞKA BİRŞEYDE BUNU HIZLANDIRMA ŞANSIMIZ YOK MU SİSTEMİM YETERLİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM VARMI BUNUN BİR AYARI
Top Bottom