Arama sonuçları: *

1. A

RGB KONTROL YAZILIMI

Merhaba arkadaşlar hp omen laptop kullanıyorum ancak klavye de rgb aydınlatmanın sadece renkleri değişiyor mod yok klavye ye mod eklemek için bildiğiniz bir yazılım var mı acaba.
  2. A

RGB KONTROL YAZILIMI

excalibur laptop kullanıyorum klavye rgb aydınlatmalı ancak kendi kontrolcüsü pek de fazla seçenek sunmuyor çok az mod var farklı bir yazılım kullanarak daha fazla mod kullanabilir miyim eğer kullanabilirsem önereceğiniz uygulama nedir teşekkürler
  3. A

Moni̇töre Japon Yapiştiricisi Siçradi

yapıştırıcıyı açarken bir anda ekrana sıçradı bunu nasıl çıkartırım
  4. A

BİLGİSAYAR BAZI OYUNLARI TAKILA TAKILA OYNATIYOR

İyi günler bilgisayarımda garip bir şekilde kasma oluyor sadece 2 oyunda bunu yaşadım Rise of the Tomb Raider ve raft da düşük ayarlara alsam bile oyunu dona dona oynatıyor forza horizan 4 de ve csgo da (full ayarlarda ) herhangi bir donma yaşamıyorum çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim...
  5. A

230 w power supply sizce yeterlimi

öncelikle iyi günler dilerim elimde 230w power supply var sistemime yeter mi zarar verir mi diye merak ediyorum sistem: anakart: MSI A320M-A PRO AM4 DDR4 3200(OC) DVI HDMI USB3.2 mATX Anakart işlemci: ryzen 3 1200 8gb ddr4 ram ekran kartı da Gigabyte Gt1030 2gb Low Profile D4 2g Ddr4 64bit
  6. A

Bilgisayarım ne kadar eder

İyi günler ben bilgisayarı aldıktan sonra piyasa baya arttı şimdi satmayı düşünüyorum ama ne kadar eder emin değilim Özellikler: İşlemci : ryzen 5 3500x Ekran kartı: MSI Radeon RX 570 8 GB anakart: MSI b-450 pro Max SSD: Kingston a2000 500 GB ram : g.skil 2x8 3600 MHz kasa : sharkoon rgb flow...
Top Bottom