Arama sonuçları: *

1. X

Çözüldü✓ Laptop birden şarjda birden kapandı açılmıyor

Model Acer nitro 5 an515-54 laptop başlığa yazdığım gibi açılmıyor batarya çıkartıp denedim ram çıkartıp denedim bios pili çıkartıp denedim ışık felan yanmıyor.
  2. X

Ekran kartı driver yükleyince ekran gidiyor.

gta 5 indirdim 30 dk oynadim 30 fps sabit kalmisti vsnyc ayarını kapadım ve birden goruntu gitti actığımda siyah ekran kalıyor anakart logosundan sonra güvenli modda ekran kartı driver sildim actım ama driver güncellemeye çalışırken görüntü gidiyor pc kapanıyor açılıyor siyah kalıyor logodan...
  3. X

Çözüldü✓ Sistem açılırken ekranda yeşil çizgiler oluyor

gta 5 yükledim açtım 30 fps sabitlenmişti vsnyc ayarını kapatıyıp dedim bilgisayarın ekranında yeşil çizgiler oluştu açılıyor anakart logosundan sonra yeşil çizgiler çıkıyor. 1669400154 bios da böyle cizgiler oluştu.
  4. X

Ani fps düşüşü ve her oyunda takılmalar

RAM: 8 SSD HDD: 240GBHDD 60GB SSD Ekran Kartı:GTX 560Tİ Anakart: ASUS A88XM-A İşlemci: AMD A8-6600K APU WİTH RADEON TM HD GRAPHİCS3.90GHZ bilgisayarı windows 8.1'den windows 10 home sl'e çektim oyunlarda çok fazla takılıyor osu gibi bir oyunda bile takılmaya başladı driverlar felan hepsi yüklü...
  5. X

Çözüldü✓ bilgisayar anakart logosunda takılıyor

bilgisayar anakart logosunda takıldı biosa felan giremiyorum 2 kere şanşa açıldı kapatınca yeniden açılmadı gine memory runs at dual channel altında yazılar çıkınca açılıyor ama çıkmıyor ve anakart logosunda kalıyor acil yardım edin. görsel...
Top Bottom