Arama sonuçları: *

1. S

Realtek audio driver windows 11 yüklenmiyor

Sorunum başlıkdaki ve ekte ki görsel gibidir.
  2. S

GPU Kullanımı Sitabil Değil

Görselde de görüldüğü gibi gpu kullanımı sitabil değil, fps drop oluyor ne yapa bilirim. İ7-3770 Rx 570 8gb 16gb ram high power 500w 1686917640 .
  3. S

Ekran kartı bozuk mu ?

Ağır oyunlarda kapanma,donma,resetlenme, vs gibi şeyler oluyor. Furmark ve Occt Psu testinde de pc resetleniyor. Ramlerden şüpelendim fakat memtes86 ile testlerini yaptım sağlam çıktı, ekran kartında mı sıkıntı var psu da mı bilemedim. Hangi parçada sıkıntı var nasıl anlaya bilirim. Sistem...
  4. S

Furmark ve Occt testi

Furmark ve Occt Psu testinde pc resetleniyor. Ramlerden şüpelendim fakat memtes86 ile testlerini yaptım sağlam çıktı, ekran kartında mı sıkıntı var psu da mı bilemedim. Hangi parçada sıkıntı var nasıl anlaya bilirim. Sistem i5-3330 rx570 8gb 12gb ram Cololer master MWE 750W
  5. S

Kernel power 41 (63)

1 yıldır bu sorunla karşılaşıyorum GTA 5, R6 ve PUBG gibi oyunların yükleme ekranında 250 350 400 fps olunca ekran da no signal hatası alıyorum hatta bazen oyun oynerken bile sistem donuyor pc çalışmaya devam ediyor. Reset atana kadar da düzelmiyor. Hatası baktım Kernel-power 41 (63) çıktı...
  6. S

Video olduğu gibi pc de problem yaşıyorum

1 yıldır bu sorunla karşılaşıyorum GTA 5, R6 ve PUBG gibi oyunların yükleme ekranında 250 350 400 fps olunca ekran da no signal hatası alıyorum hatta bazen oyun oynerken bile sistem donuyor pc çalışmaya devam ediyor. Reset atana kadar da düzelmiyor. Hatası baktım Kernel-power 41 (63) çıktı...
  7. S

Kernel-power 41 (63)

1 yıldır bu sorunla karşılaşıyorum gta 5, r6, PUBG gibi oyunların yükleme ekranında 250 350 400 fps olunca ekran da no signal hatası alıyorum hatta bazen oyun oynerken bile sistem donuoyr pc çalışmaya devam ediyor reset atana kadarda düzelmiyor. Hatası baktım Kernel-power 41 (63) çıktı çözümü...
  8. S

Oyun oynarken belli bir FPS'in üstüne çıkınca ekranın kapanması

1.5 aydır bu sorunla karşılaşıyorum gta 5, r6, pubg gibi oyunların yükleme ekranında 250 350 400 fps olunca ekran da no signal hatası alıyorum hatta bazen oyun oynerken bile sistem donuoyr pc çalışmaya devam ediyor reset atana kadarda düzelmiyor. islemci İ5 3330 ekran kartı Afox rx570 8gb ana...
  9. S

Pc oyun oynarken uyku moduna geçiyor

Arkadaşlar 1-5 aydır bu sorun ile karşılaşıyorum, oyun oynarken ve ya oyun yükleme ekranında ekran gidiyor no signal yazısı çıkıp ardından uyku moduna geçiliyor diye yazı alıyorum kasa çalışıyor işlemcinin, ekran kartının fanı dönüyor. Mouse klavye rgb aydınlatması yanıyor ama numlok ışıkları...
  10. S

Oyun yükleme ekranında ekran gidiyor

Arkadaşlar 1-5 aydır bu sorun ile karşılaşıyorum, oyun oynarken ve ya oyun yükleme ekranında ekran gidiyor no signal yazısı çıkıp ardından uyku moduna geçiliyor diye yazı alıyorum kasa çalışıyor işlemcinin, ekran kartının fanı dönüyor. Mouse klavye rgb aydınlatması yanıyor ama numlok ışıkları...
  11. S

Oyun oynarken pc uyku moduna geçiyor

Oyun oynarken bi anda oyun donup monitör de no signal yazısı çıkıp uyku moduna geçiyor klaveye ve mouse ışıkları yanıyor pc çalışıyor reset atınca bazen düzliyor bazen düzelmiyor
  12. S

İşlemci fanı boşta kilitlendi

işlemci fanını çıkarıp temizledim tam takacakken fan ayağının kilitlediğini gördüm ve açamıyorum. Nasıl kilidini açıcam
  13. S

Pc uyku moduna geçiyor

Selamün aleyküm bilgisayar durduk yere uyku moduna geçiyor mouse ve klayenin ışıkları yanıyor ama işe yaramıyor reset atmak zorunda kalıyorum. Bilgisi olan varsa yarım edebilir mi ?
Top Bottom