Arama sonuçları: *

1. A

Corsair farenin usb alıcıyı algılamaması

Hiçbir sorun yoktu. Usb alıcıyı çıkarıp şarj için kabloyu taktım. Sonrasında usb alıcıyı tekrar takınca çalışmadı. 3 yıldır kullanıyorum. İlk defa böyle bir şey yaşadım. Yazılımı silip baştan yükledim lakin düzelmedi. Sizce yazılımsal bir şey midir? Fotoğrafta yer alan ''pair'' kısmı ile de...
  2. A

R5 3600'den R7 5800x3d geçilmesine rağmen fps'de yeteri kadar fark olmaması

CS2 oynuyorum. İşlemci ağırlık bir oyun. Elimde ise GTX 1070 var. Normal şartlarda 1920x1080'de 250'nin altına inmemesi gerekir. Ama 150 dahi görüyorum. Acaba format şart mı?
  3. A

İşlemci değişimi sonrası American Megatrends ekranında ne yapılmalı?

R5 3600'den r7 5800x3d'ye geçtim. Bios'um güncel. Fotoğrafta yer alan ekranda y ve n tusuşuna basmam söyleniyor. Hangisi doğru olan?
  4. A

kasa kapağı sıvı soğutma borusuna bastırıyor

Sıvı soğutma borusu biraz uzun olduğundan kasa kapağı boruya bastırıyor. Ufak bir baskı. Uzun vadade sorun olur mu?
  5. A

Bios güncel olmadığı zaman sistemin fanları çalışıp ekranın gelmemesi mümkün mü?

Yeni işlemci aldım. Aldığım işlemci için güncel bios yok. Sistem çalışıyor, fanlar dönüyor, görüntü gelmiyor. Bios güncel olmadığı zaman sisteme güç gitmesi mümkün mü?
  6. A

İşlemci değişimi sonrası sistemde ekranın gelmemesi

Elimde r5 3600 vardı. R7 5800x3d'ye geçtim. Sistemi açtığımda ekran gelmedi. Aklıma bios geldi. Uyumlu mu değil mi bilmiyorum ama tahminimce uyumlu değil. Bir başka durumda sıvı soğutmanın anakartın bobinlerine baskı yapıyor olması. Bu duruma aldırış etmeden devam ettim. Fazla baskı yapmıyordu...
Top Bottom