Arama sonuçları: *

1. S

PSU CoilWhine Sebep Olur Mu?

Merhaba, yakın zamanda aldığım MSI 1660 SUPER GAMING X coil whine sebebiyle servise gönderdim servis iade değişim verdi ürünü bu gün sıfır olarak teslim aldım yani birebir değişim yapıldı ancak diğerine nazaran biraz daha hafif bir ses var servisle görüşmem sonucunda servis diğer ekran kartının...
  2. S

Kasa Ön Port Sorunu

Merhaba, MSI MAG force 100R kasayı kullanmaktayım. Ancak USB 3.0 ile çalışan taşınılabilir bir harddiske sahibim kasanın ön portuna taktığım zaman okumuyor arka portlarda bir sorun yok. Ön porta harddiski takıp yeniden çıkardığım da bu sefer normal flash bellekleri de okumuyor. Bilgisayarı...
  3. S

Kasa Fanlarını Kullanma

Merhaba, MSI MAG force 100R kasaya sahibim. Anakartım MSI B450M'a Pro Max. Anakartımda sysfan1 cpufan1 olarak iki fan çıkışı mevcut. Kasamda ise egzoz fanıyla beraber 3 fan mevcut. Egzoz fanını sysfan1 bağladığım zaman kasamda ki 2 fanı bağlayamıyorum bunun için önerileriniz nelerdir? Kasa fanı...
  4. S

Yükaltında Ses

Merhaba, bu gün topladığım yeni sistemi çalıştırdım bilgisayar boşta iken herhangi bir problem yok ancak oyuna girdiğim de kasadan bir cızırtı geliyor (coil whine) fakat sesin ekran kartından mı yoksa psu dan mı geldiğini ayırt edemedim. Ekran Kartı: MSİ 1660 SUPER GAMİNG X Psu: Sharkoon 650w...
Top Bottom