Arama sonuçları: *

1. ÖM3ER

Monitörde çıkan anlık yatay beyaz çizgiler.

Arkadaşlar merhaba, yeni monitör aldım. 2k 180hz daha alalı 3 gün oldu ilk günden beri pcyi kullanmaya başladıktan yaklaşık 30-40dk sonra sık sık sürekli yatay beyaz ince çizgiler çıkıp hemen kayboluyor 1 saniye gibi. 2 monitör kullanıyorum 2 monitör pcye dpi ile bağlanıyor ana monitörüm 2k...
  2. ÖM3ER

Çözüldü✓ Pc de zamanla performans düşmesi neden olur?

Arkadaşlar merhaba, Ekran kartı: Asus dual 3060 ti İşlemci: i5 11600k Anakart: Msi z590 pro wifi Depolama: 1tb Msi m2 ssd + 2tb Corsair m2 ssd Soğutma: Msi 240r Psu: Msi 750 +80 gold Performans düşüklüğü yaşıyorum, pc son zamanlarda gözle görülür bir şekilde kasmaya, donmaya, performans...
  3. ÖM3ER

Bilgisayarda sebepsiz yavaşlamalar neden olur?

Arkadaşlar mehtaba, Pcde son zamanlarda yavaşlamalar ve fps droplar var. Ama bu gün oluyor 1 gün sonra hiç bir şey yokmuş gibi sorun yaşamıyorum. bazen olup bazen hiç bir şey olmuyor. Ara sıra açılırken ve kapatırken de çok çok yavaş kapanıyor. Açılırken yükleme işaretine benzeyen ibareler ile...
  4. ÖM3ER

Güçlü sistemde fps sorunu!

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımın normalin altında düşük fps değerlerine sahip olduğunu düşünüyorum. Mesela benim istemimin aynısı youtubede Gta 5 online oyununda 120 Fps civarlarında alırken ben 70- 80 Fps alıyorum nedenin işlemci ghz den olduğunu düşünüyorum çünkü sabit frekansta çalışıyor...
Top Bottom