Arama sonuçları: *

1. M

PlayStation'um için ssd gerekir mi

PlayStation'um için ssd gerekir mi. Bayağı bir doldu ve birkaç oyun daha indiririm boş hafıza olsa. En azından birkaç yüz gb da yedekte dursun. Sizce kaç tb gerekir. Hangi ssdleri önerirsiniz link atmayı unutmayın. Lütfen F/P ssd atarken 5.5GB/s den az okuma hızı olan ssd leri önermeyin. Ps4...
  2. M

PlayStation 5 8K oyun oyntıyormu

Vall kutusunda 8K ve 4K 120 yazıyor 8k oyun oynanırmı oynanırsa nasıl ayarlanır merak ettim
  3. M

❗️❗️Playstation hesap silme❗️❗️

Arkadaşlar bizde ps4 vardı sattık onu ama benim hesap ps 4 te kalmış. Ps app e girince beynime tak etti ismini bile duymadîğım oyunlar indirilmiş ve oynanmıs. Şuan o hesabı ps 5 ve ps app te de kullanıyorum. Nasıl uzaktan silebilirmiyim kapatabilirmiyim ps 4 oturumunu. Belki uzaktan oturum...
  4. M

Ps 5 için oyun önerisi

PAraya kıydîm gürcistandan ps 5 slim aldım. Ücretsiz ya da ucuz oyun tavsiye edermisiniz? 400 gb boş yer var ve sıkıntı olursa ssd takabilirim (inş.)
  5. M

Ps 5 mi daha iyi olur yoksa Ps 5 slim mi

Ps5 slim 1 TB normal PS 5 825 GB. Fiyat farkı siteden siteye değişiyor. Aslında hafıza çok önemli degil ssd alırım ama donanım ya da sıcaklık olarak hangisi daha iyi kararsız kalıyorum. Ayrıca Ps5 lerin fiyatına değermi başka konsol ya da güzel birsey alabilirmiyim PS 5 Pro'yu beklesem nasıl...
Top Bottom