Arama sonuçları: *

1. Kaanps4player

Ps4 Tarafında Çerezlik İndirim!

https://store.playstation.com/tr-tr/category/6caa0197-46cd-4a95-8318-b8a0f1bd5a0a/1 Çerezlik bir indirim güzel oyunlar yok öylesine yapılmış gibi
  2. Kaanps4player

Yeni Ps4 İndirimleri!

Arkadaşlar merhabalar Kaan ben bugün yeni indirim yayınlandı bence çok iyi göze çarpan indirimler şöyle Fifa 21 Şampiyonlar Sürümü-168TL Witcher 3 GOTY Edition-44TL Ghost of Tsushima-355TL Güzel indirimler böyle bana göre ek olarak AC Valhalla 330TL ve Watch Dogs Legion 282TL (not: @isikt11...
  3. Kaanps4player

En fazla 75tl iyi oyunlar (ps4)

Elime 50tl geçti kılıf alacaktım ama annem popsocket almış gerek kalmadı oyun alacağım en fazla 75 olmalı infamous veya uncharted düşünmüştüm ama bu bütçeye daha iyi oyun var mı? (Not gow oynadım)
  4. Kaanps4player

Yeni Ps4 İndirimleri!

Remastered Ve Retro Oyunlar diye geçiyor indirimimiz adı gibi eski ve remastered oyunlar var sevenlerin beğenebileceği bir indirim linki burada https://store.playstation.com/tr-tr/category/c562867b-a958-4122-a40f-067b93f554e6/1 uncharted 1 2 3 var alın he güzeldir
  5. Kaanps4player

Gta online yüz değiştirme ps4

Arkadaşlar yazdığım gibi nasıl oluyor bu sevdiğim bir şarkıcıyı yapacağım anlatırsanız sevinirim 1610388696 Bu şarkıcıyı
  6. Kaanps4player

Ps4 100tl en iyi değerlendirme

Ps storeda 100tl ye kaliteli yapım var mı Arkadaşlar 15 TL ekleyip Lego marvel alacağım artı 100tl oyun almayı düşünüyorum ne almalıyım
  7. Kaanps4player

Şu ps4 kolunu çok istiyorum nereden bulurum

Arkadaşlar sunset orange nereden bulabilirim modeli bu boyasam hangi boya ile yapabilirim gerçekten en çok istediğim model bu
  8. Kaanps4player

Bugün ps plus oyunları açıklanıyor

Sizce ne olacak ps plus oyunları ben iyi bir şeyler bekliyorum hitman 2 yazmışlar ama Sony vermez sizce ne olacak @isikt11
  9. Kaanps4player

Unturned PC de bedava ama ps storeda 180tl

Unturned pc de bedava ps storeda 180 tl canım sıkılıyor ya pcm olmadığı aklıma geldiğinde gerçekten ya sıkıldım fiyatlardan
  10. Kaanps4player

Ps appten eklenti alamıyorum

Ps appten oyunuma character pack alacaktım bedava alamadım giril yapın diyor @isikt11
  11. Kaanps4player

Arkadaşım yok mc dungeons alacağım

Arkadaşlar tek kişilik oynamada iyi gider mi hiç arkadaşım yok bir tane tam gerçek dediğim kankam var ama onun playstationu yok 1608280748 Oynayanlar için yazdım
  12. Kaanps4player

Evde eski bir psp var ne yapabilirim

Arkadaşlar başlıkta olduğu gibi eski psp var battery park de var ama şişmiş sanırım fotoğrafı bu
  13. Kaanps4player

Death strandingden başka oyun önerir misiniz

Arkadaşlar death strandingte karar kıldım ama dizinde önerilerinizi almadan oyunu satın alamam hep öneri için kullanıyorum forumu ama başka amacım da yok
  14. Kaanps4player

Death stranding alınır mı

Arkadaşlar sizce alınır mı indirimdeymiş büyük indirim var almayı düşünüyorum değer mi
  15. Kaanps4player

Psn black friday indirimi oyun önerisi

Bu aralar çok fazla oyun aldım ama güzel oyun varsa belki alabilirim indrimlerde güzel oyun varsa önerir misiniz?
  16. Kaanps4player

Lego marvel collection alınır mı

rdr2 yi aldom bu oyunu da almayı düşünüyorum marvel lego ikisinde seviyorum almalı mıyım sizce
  17. Kaanps4player

Fifa 20 oynayamıyorum

Fifa 20 mi oynayamıyorum çünkü aldığım kişinin ea hesabı ile girilmiş ve değiştirilmiyor ve hiç fifa oynamamış ps4de 1605372386 Nasıl oynayabilirim 1605372447 @isikt11 bakabilir misin ne yaparım biliyorsan
  18. Kaanps4player

Rdr2 yi sonunda aldım

Rdr2 oyununu aldım sonunda indirmesi çok sürecek ama
  19. Kaanps4player

Ps5 vs Xbox series x ?

Beyler arasından 1 tanesini alacağız remote play açısından ps5 daha mantıklı geliyor gamepassten Xbox mantıklı geliyor ps5imde çok oyun var yazar mısınız 1605124832 Bu arada yanlış olmuş ps4ümde çok oyun var
  20. Kaanps4player

Ps4 için hareketli duvar kağıdı önerir misiniz

Paralı olur olmaz farketmez hareketli duvar kağıdı önerebilir misiniz
Top Bottom