Arama sonuçları: *

1. emrew1

Playstation 5 internetsiz oyun oynama

Tekrardan Merhabalar, çok fazla konu açtım ama almadan önce emin olmak istiyorum dijital sürüm alırsam evde yüklediğim oyunları sonradan internetsiz bi ortamda oynayabilirmiyim Düzeltme: Anlaşılması için daha detaylandırıyım PS Store üzerinden alıp indirdiğim oyunları internet olmadan...
  2. emrew1

Playstation 5 hangi sürüm koduyla alınmalı?

Merhabalar, hayırlısla bugün sahibindende bulacağım güzel bir ilanla Playstation 5 sahibi olacağım fakat bir çok farklı ürün koduyla karşılaştım hangisinin yeni hangisinin eski olduğunu anlayamadım 15 bin civarında 0 bir Playstation arıyorum istanbul içi (bugün almam lazım çünkü) aslında bütçemi...
  3. emrew1

Playstation 5 Alınır mı ?

İyi akşamlar, uzun zamandır konsol almak istiyorum elimdeki bilgisayardan çok daha rahat olduğu için fakat hangisini alsam bilemedim önce el konsolu alayım dedim Steam Deck’e baktım fakat pek ikna olmadım özelliklerinden dolayı, Asus Rog Ally fiyat olarak cazip gelmedi sonuç olarak klasik...
  4. emrew1

2023 Yılında Hala Alınabilecek El Konsolları

Merhabalar, yazları tatil şehir dışı falan derken evdeki bilgisayar ile oyun başına oturamıyorum ve hayatın karmaşasından uzakta olan vaktimi özlüyorum şahsen günde 2-3 saat olsada. Sizden isteğim şuan alınabilecek en iyi konsolu önermeniz şahsen ben nintendo güzel olur diye düşünüyorum ama...
Top Bottom