Arama sonuçları: *

1. H

Ps store oyun iade etme

Ben oyun satın aldım deneme sürümünü 5 saat oynadım sonra satın aldım ve vazgeçtim aldıktan sonra 30 dk oynadım oynamadım nasıl iade edicem Ps mail adresi ne
  2. H

playstation oyun satma

arkadaşlar ben inidirmde aralıkda 3. bin tllik oyun aldım digital sürüm ya ben çouğunu oynamıyorum boşuna aldım ben onları sata bilir veya geri iade yapabilirmiyim
  3. H

arkadaşlar ps5 alcam lütfen bilgisi olan varsa yardım etsin önemli!!

arkadaşlar şimdi ps5 alıcam yarına hangisi almalayım ps5 son sürümmü yoksa ps5 slimmi inanın çok karasızım slim küçüldü ısınırmı fan sesi problemi hangisi daha iyi olur hiç bilmiyorum lütfen deyaylı bilgi verirmisiniz bana
  4. H

sizce ps5 son sürümmü almalıyım yoksa yeni üretim ps5 slimmi

çok karasızım batumdan alacağım
  5. H

bu playstation oyunu paketmi yoksa oyunmu lütfen yardım

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0102-PPSA03953_00-BHB0000000000002 arkadaşlar bu oyun yoksa oyun içersindeki paket mi yoksa oyunun kendisimi
  6. H

yeni playstation duyuruldu

arkadaşlar 20 gün sonra baküye gidicem ps5 alıcaktım ama yenisi duyuruldu donanım olarak hiç bi fark yokmuş ama kasa olarak fark var sizce nabayım normal ps5 mi alayım eski sürüm yoksa yeni çıkıcak slim versiyonunumu alayım ne bileyim kasa incelince gücü performans düşüklüğü ısı artışı falan...
Top Bottom